Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik MÜSİAD’ ı ziyaret ederek Vergi  konuları hakkında üyelere bilgilendirme yaptı. 

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik MÜSİAD’ ı ziyaret ederek Vergi  konuları hakkında üyelere bilgilendirme yaptı. 

 Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesini ziyaret ederek MÜSİAD Eskişehir Yönetimi ve Dernek üyeleri ile “Kahvaltı Programı, Vergi Konularında Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı” nda bir araya geldi. Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Gözden kaçırmayın

Statics Toz Boya Teksan’da açıldı Statics Toz Boya Teksan’da açıldı

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik, “MÜSİAD Eskişehir Şubesine yapmış olduğumuz ziyaretteVerginin önemini anlatarak, üyelere bilgilendirmelerde bulunduk,üyeler ileiştişareler ettik. Bizler hep birlikte ülkemizin kalkınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini belirtti.Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi’nin Değerli Başkanı Duman’ a, Yönetimine, üyelerine ve ülkemizin gelişmesi için çalışan, vergi ödeyen tüm iş insanlarımıza teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, ”Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik’ in Şubemizi ziyaretinde üyelerimize vergi konuları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Görüşülen konular üzerinde iştişareler ettik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Verginin önemine vurgu yapan Duman, devletimizin kalkınması için öncelikle biz işadamları olarak öncelikli görevimiz üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmektir.Bu nazik ziyareti gerçekleştirip üyelerimizi yaptıkları bilgilendirmelerden dolayı Değerli Eskişehir Vergi Dairesi BaşkanımızAhmet Çelik’ eteşekkür ederek, yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı çok memnun olduklarını, bundan sonraki süreçte de özverili ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.