Gaziantep Islahiye’den Eskişehir’e gelen Aldoğan ailesini ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, geçmiş olsun dileklerini iletirken, depremzede yurttaşlara evlerini açan Eskişehirli Rıdvan Karadağ ve ailesine dayanışması için teşekkür etti. Çakırözer, “Depremzedelerimizin barınma ihtiyaçlarının karşılanması için herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor. Islahiye’den Eskişehir’e gelen Aldoğan ailemezi ziyaret ettik. Eskişehirli hemşehrimiz Rıdvan Karadağ ve ailesi depremzedelerimizin barınma ihtiyacı için evlerini vermiş.  Onların bu dayanışması herkese örnek. Hemşehrilerimize teşekkür ederim. Depremzede yurttaşlarımızın  ihtiyaçlarının karşılanması için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan Eskişehirli hemşehrilerimize minnettarız. Hep birlikte dayanışmaşı büyütmeye devam edelim” dedi.

DAYANIŞMA TEŞEKKÜRÜ…

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, deprem felaketinin ardından afet bölgelerinden Eskişehir’e gelen depremzedelere ziyaretlerini sürdürüyor. Çakırözer, Gaziantep Islahiye’den Eskişehir’e gelen Aldoğan ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Orhangazi Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette Çakırözer, Aldoğan ailesine evlerini açan Karadağ ailesine de örnek dayanışmaları için teşekkür etti.

“ESKİŞEHİRLİLERE MİNNETTARIZ”

Depremzedelerin yaralarının sarılması için tüm Eskişehirlilerin seferber olduğunu söyleyen Çakırözer, “Eskişehirimize gelen depremzedeleri kaldıkları yurtlarda, misaferhanelerde, evlerde ziyaret ediyoruz. Depremzedelerimizin barınma ihtiyaçlarının karşılanması için herkes el ele sıkıntılara çözüm üretmeye çalışıyor. Depremin ardından Islahiye’den çocuklarıyla birlikte Eskişehir’e gelen Aldoğan ailemize gerçekleştirdiğim ziyarette,  hemşehrilerimiz Türkan ve Rıdvan Karadağ ile ailesi hiçbir ücret talep etmeden Aldoğan ailemize evlerini açtığını öğrendim. Onların bu dayanışması çok önemli. Örnek dayanışmaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Depremzedelerimiz için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan Eskişehirli hemşehrilerimize minnettarız. Dayanışmamazı, yardımlarımızı büyütmeye devam edelim” dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM