Eskişehirspor taraftarı 2-8 Kasım Lösemili çocuklar haftası dolayısıyla Osmangazi Üniversitesi Onkoloji bölümündeki hasta çocukları ziyaret etti.

Bir açıklama yapan Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, “Küçücük bedenlerinde çok büyük bir savaş veren yavrularımızın kardeşlerimizin sağlığına kavuşup tekrar sokaklarda parklarda çocukluklarını yaşaması akranlarıyla gülüp eğlenmesi okulda teneffüs zili ile koştuğu günleri görmek en büyük dileğimiz. Bizler Eskişehirspor taraftarları olarak kış ayları öncesinde Onkoloji bölümünde evlatlarımızın yüzlerine bir nebze olsun tebessüm oluşturabilmek adına bot ve mont hediyeler aldık.

Hacamat tedavisiyle hasta yapıcı toksinlerden kurtulmak mümkün Hacamat tedavisiyle hasta yapıcı toksinlerden kurtulmak mümkün

Bugün on binlerce hasta uygun donör bekliyor ve maalesef bizler bu konuda çok duyarsızız. Sizlerden ricamız kan verirken gönüllü donör olmanız. Bir cana can vermeniz. Bir aileye umut olmanız. Lütfen bu konu da duyarlılık gösterelim ve gönüllü donör olarak bir yavrumuzun hayata tutunmasını sağlayalım. Unutmayın; Bir insan dünyayı değiştirebilir.”