Bal Ligi'nde mücadele eden  Anadolu Üniversitesi'nin Teknik Direktörü Sertaç Gezer, açıklamalarda bulundu. Gezer, oyuncu grubunun antrenman bilincinin yüksek ve sorumluluklarını gayet iyi bildiğinin altını çizdi. 

 Her türlü zorluğa hazır olduklarını aktaran Anadolu Üniversitesi'nin Teknik Direktörü Sertaç Gezer, “Oyuncu grubunun antrenman bilincinin yüksek ve sorumluluklarını gayet iyi bilmesi  takımı   daha iyi motive ediyor. Kariyerim boyunca bu liglerin oyun anlayışını ve sistemlerini detaylı çalışarak her geçen gün daha iyiye ve hedefe uygun oyun modeli tasarlamakla geçti.

Biz burada verdiğimiz tarihe kadar hedefimizi gerçekleştirip, takım olarak sıkı ve topa daha fazla sahip olmamızı sağlayacak olan bir oyun sistemi oluşturuyoruz.

Okul Sporları Kros yarışlarında kazananlar belli oldu Okul Sporları Kros yarışlarında kazananlar belli oldu

Bunu antrenmanlarda daha çok çalışarak iyileştireceğiz. Top kaybı yaptığımız da agresif olmamız ve çabuk dönmemiz gerekiyor. Bu ligde bu tür oyun anlayışında reaksiyon göstermek takımın sürekli ileri geri koşmasını engellemek için önemli bir şey; Her türlü zorluğa hazırız, bu bizi takım olarak daha iyi motive ediyor.

Oyuncu grubum antrenman bilinci yüksek ve sorumluluklarını gayet iyi biliyor. Bu durumdan fazlasıyla memnunum.

Tüm olaylara hafta hafta maç maç detaylı bir şekilde bakıyoruz.

Kulübümüz tüm çalışmalarımız için gayet sistemli ve elverişli bu konularda daima bizlerin yanında olan Sayın başkanımız Galip Özsarı ve yönetim kurulumuza teşekkür ederiz.”dedi.
(MY