Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, merkez dışında kalan 12 ilçede başlattığı ve vatandaşların da takdirini toplayan ‘Hoş Geldin Eskişehirli Bebek’ ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Ekipler, Başkan Büyükerşen'in çocuklara hediyelerinin yanı sıra ebeveynlere kutlama mesajını iletiyor.

 

Sosyal belediyecilik anlayışı ile ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan Büyükşehir Belediyesi, mutlu günlerinde de vatandaşları unutmuyor. Geçtiğimiz yıllarda başlayan ve vatandaşların da takdirini toplayan “Hoş Geldin Eskişehirli Bebek” uygulaması kırsal ilçelerde devam ediyor. Yeni çocuk sahibi olan ailelere ev ziyareti gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Han’da gerçekleştirdiği son ziyarete  Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı da katıldı. Han ilçesinde yeni doğan İkra Çeliker ve Çetin Alp Kılıç bebeklere “Hoş geldin” diyen Erdal Şanlı, aileleri tebrik ederek, sağlık ve mutluluk diledi.

Bozkırın ortasında plaj keyfi Bozkırın ortasında plaj keyfi

Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in tebrik mektubu ile bebeklerin ihtiyaçları için hazırlanan bebek çantasını ailelere hediye eden ekipler, ailelerden gelen talepler doğrultusunda ziyaretlerin devam edeceğini ifade ettiler.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri kırsal ilçelerde ikamet eden ve yeni bebek sahibi olan ailelerin uygulamadan faydalanmak için 0222 21155 00 / 1374 üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini belirttiler.