Mahmudiye'de etkili olan kar yağışı sonucunda kazaların ve buzlanmanın önlenmesi amaçlı Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın talimatları doğrultusunda belediye ekipleri tarafından tuzlama ve yol açma çalışmalarına başlandı .

Gözden kaçırmayın

Bursa Boşanma Avukat Ücreti Neye Göre Belirlenir?  Bursa Boşanma Avukat Ücreti Neye Göre Belirlenir? 

 Mahmudiye'de etkili olan kar yağışı sonucunda kazaların ve buzlanmanın önlenmesi amaçlı Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan’ın talimatları doğrultusunda belediye ekipleri tarafından tuzlama ve yol açma çalışmalarına başlandı .Caddeler başta olmak üzere belirlenen güzergahlarda tuzlama çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, tuzlama ile ilgili yaptığı açıklamada; ‘’İlçemizde etkili olan kar yağışının ardından ekiplerimiz hemen tuzlama ve yol açma çalışmalarına başladı. Mahalleye dönüşen tüm köylerimizin yolları açıktır. Belediye olarak tedbirlerimizi aldık. Ekiplerimiz olası kar yağışına 7/24 hazırdır. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Büyükşehir Belediyesiyle birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, vatandaşlarımızın da bu karlı günlerde tedbirli ve dikkatli olmalarını rica ediyorum’’ dedi.