WhatsApp-Image-2022-05-22-at-13.23.39-(1)

  Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve beraberinde bir önceki dönem Şube Başkanı Ayhan Arslan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (OGÜ) bir önceki dönem Rektörü onur üyesi Prof. Dr. Hasan Gönen, Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, İsmail Kanber, Av. Oğuz Özdemir Yönetim Kurulu üyelerinden Kenan Ertorun ve Serkan Ülkü üyelerden Ali Rıza Durmaz ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü olarak yeni atanan Pervin Töre'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Hakan Duman, “İlimize yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Pervin Töre Hanımefendiyi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Daha önceki görev yaptığı illerdeki başarılı çalışmalarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Töre ilimizde de de başarılı çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. MÜSİAD olarak Kamu Kurum ve Kuruluşları ile sürekli işbirliği içersinde olduklarını belirterek,  Sivil Toplum Kuruluşu olarak MÜSİAD’ ın her zaman eğitime destek verdiğini belirtti. MÜSİAD Eskişehir Şubesi faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik, şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Yakın ilgisine ve gösterdikleri misafirperverliği için Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Pervin Töre hanımefendiye teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre “Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Töre, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şube Başkanı Duman ve Yönetimine İl müdürlüğü olarak yaptıklar ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.  

Editör: Mustafa YILDIRIM