Vücudun tüm diğer sistemlerinin sağlıklı işleyebilmesi ve güçlü olması için gerekli olan sisteme bağışıklık sistemi denir. Bağışıklık sisteminin ne kadar önemli olduğunu son zamanlarda daha iyi anladık. Sağlıklı yaşamın en büyük temeli güçlü bir bağışıklıktır. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için başlıca yapılacaklar;

  • Düzenli egzersiz
  • Sağlıklı kiloyu korumak
  • Yeterince uyumak
  • Bol sıvı tüketmek
  • Stresi yönetebilmek
  • Dengeli beslenmek

Bütün bu maddelerin yanı sıra kişisel hijyene de dikkat etmek oldukça önemlidir. Değişen yaşam ve çalışma şartları beraberinde beslenme alışkanlıklarında da farklılıklara sebep olmuştur. Özellikle kişiler, dengeli ve sağlıklı beslenemediği durumlarda bağışıklık sistemini güçlü hale getirmek ve daha enerjik hissetmek için gıda takviyelerinden destek alırlar.

Takviye edici gıda, kısaca normal beslenmeye ek olarak tüketilen ürünlere denir. Mineral, vitaminler, protein, karbonhidrat gibi besin ögelerinin kapsül, tablet veya tek kullanımlık toz paket, sıvı olarak hazırlanmış ve günlük alım dozu belirlenen ürünlere verilen genel isimdir. Gıda takviyeleri doğal beslenmenin yerine geçmemektedir. Bu nedenle günlük beslenme düzeninize devam etmeniz gerekir. Siz de sağlıklı ve kaliteli yaşamı destekleyen Supradyn ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Supradyn Energy Focus

Yoğun stresli iş hayatınızda veya çalışma dönemlerinizde destek olmak amacıyla geliştirilen üründür. İçeriğinde B1, B2, B5 vitaminler, demir, magnezyum ve kalsiyum gibi enerji oluşumuna katkı sağlayacak maddeler bulunmaktadır. Fiyat avantajı ile de sıklıkla tercih edilen Supradyn Energy Focus, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur. Daha dinç, enerjik ve sağlıklı hissetmenize destek olur.

Supradyn All Day, Supradyn Focus, Supradyn vitamin ve tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.