Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Uluönder Mahallesi’nde yer alan Baksan Sanayi Sitesi etrafında kaldırım çalışmasını tamamlayan ekipler, asfalt çalışmalarına başladı.

Tepebaşı Belediyesi, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürüyor.

İstihdam ve kariyer günleri düzenlenecek İstihdam ve kariyer günleri düzenlenecek

Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları, kilit taş, bordür ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi 3201. Sokakta ise tamamlanan kaldırım çalışmalarının ardından asfalt serim işlemi gerçekleştirilmeye başlandı. Ayrıca Baksan Sitesi 3072. Sokakta da bordür çalışması gerçekleştiriliyor.

 Öte yandan Aşağı Söğütönü Mahallesi 100. Yıl Bulvarı’nda bordür çalışması, Keskin Mahallesi 827. Sokakta kilittaş döşemesi yapılırken Sütlüce Mahallesi muhtelif yerlerde kilittaş tamiri ve Satılmışoğlu Mahallesi’nde muhtelif yollarda reglaj çalışması gerçekleştiriliyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.

Editör: Mustafa YILDIRIM