Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz, 29 Haziran Salı günü hizmete açılıyor. Tesis, Eskişehir halkına pandemi önlemleri eşliğinde hizmet verecek.

Tepebaşı Belediyesi’nin uluslararası Leeds sertifikalı çevreci binası Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri, Su Sporları Merkezi bu yıl da hijyen standartlarına uygun açık havuzu ile kent halkına hizmet vermeye devam edecek.

Özellikle çocuklara 4 mevsim yüzme sporu ile ilgilenme imkanı tanıyan dünya standartlarındaki merkez, yaz aylarında hizmet veren açık havuzu ile ailelere eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirebilme fırsatı sunuyor. 29 Haziran Salı günü hizmete açılacak olan Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu, ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlayacak.

Pandemi önlemleri çerçevesinde, süre sınırlaması ve kişi sayısı sınırlaması eşliğinde hizmet verecek tesise, maskesiz girilmesi yasak olacak ve sosyal mesafe kuralı da aksatılmayacak.

Öte yandan vatandaşlar Ertuğrulgazi Mahallesi Ahmet Vefik Caddesi’nde hizmet veren tesis ile ilgili her türlü görüş, öneri ve ücret bilgisi için 0 (222) 310 39 45 numaralı telefondan ilgililere ulaşabilecek. Havuzu kullanmak üzere randevu almak isteyen vatandaşlar, Tepebaşı Belediyesi’nin “www.tepebasi.bel.tr” web adresini ziyaret edebilecek.

Editör: TE Bilişim