Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, korona virüs salgını sonrası ilk kez bir yetişkin oyunu ile seyircisi ile buluşacak.

 Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, korona virüs salgını sonrası ilk kez bir yetişkin oyunu ile seyircisi ile buluşacak. Odunpazarı Belediye Tiyatrosunun yeni yetişkin oyunu Aşk Kaşıntısı, 19 Mart 2021 Cumartesi günü perde diyecek. Evli bir çiftin hayatlarına küçük bir pencere açan Aşk Kaşıntısı, herkesin belki biraz kendini bulacağı kimi zaman yaşadıkları ile yüzleşeceği kimi zaman da kendi hallerine güleceği bir hikâye.

DHBT Kitap Öğrenciye Ne Kazandırır? DHBT Kitap Öğrenciye Ne Kazandırır?

Odunpazarı Belediye Tiyatrosu yeni yetişkin oyunu Aşk Kaşıntısı ile 19 Mart 2021 Cumartesi günü perdelerini açıyor. Uzun bir pandemi sürecinden sonra tekrar seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Odunpazarı Belediye Tiyatrosu, yeni oyunuyla gülmeye doyacağımız bir kadın erkek ilişkisi ile karşınızda olacak. İnsanın varoluşundan beri şiirlere, şarkılara, romanlara ve sanatın her dalına konu olmuş olan kadın ve erkek ilişkisi ve bu ilişkinin acısıyla tatlısıyla tüm renkleri, sahnede bir kez daha canlanacak.

Evli bir çiftin hayatlarına küçük bir pencere açılan oyunda, herkesin belki biraz kendini bulacağı kimi zaman yaşadıkları ile yüzleşeceği kimi zaman da kendi hallerine güleceği bir hikâye Aşk Kaşıntısı…

Şahin Örgel’in yazdığı, Elçin E. Karaahmet’in yönettiği Aşk Kaşıntısı oyununun, Dekor ve Kostüm Tasarımını Çiğdem Öztürk üstlenirken, Işık Tasarımı ise Ömer Burak Ünal’a ait. İpek Uzkalan ve Hüseyin Demir’in rol aldığı Aşk Kaşıntısı oyunu, 19 Mart Cumartesi’den itibaren her Cumartesi saat 20:00’de Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunun biletleri biletinial.com ile Hasan Polatkan Kültür Merkezi gişesinden temin edilebilinir.