Başkan Ahmet Ataç ve Başkan Uğur Tepe, Seyitgazi Belediye binasındaki görüşmelerinden sonra pazar ve esnaf ziyaretleriyle programlarına devam etti. Pazarcılar ve esnaflar ile tek tek görüşen Başkan Ataç ve Başkan Tepe, tüm esnaflara bol kazançlar diledi ve alışveriş yapan vatandaşlar ile sohbet etti. Ziyaretin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, "Hemşerilerimiz ile bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bugün de Seyitgazi Pazarı'nda Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe ile esnafımız ve hemşerilerimizle bir araya geldik. Seyitgazililer, Seyitgazi Belediyesi'ne güven duyduğunu ve eşitçe dağılan kaliteli hizmetten dolayı mutlu olduğunu belirtiyor. Gittiğimiz her yerde gösterdikleri alakadan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Öte yandan pazarcı esnafımız artan maliyetlerden, pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarımız ise geçim sıkıntısından bunalmış durumda. Türkiye, hiç olmadığı kadar zor bir dönemden geçiyor. Vatandaşlarımız, gönül rahatlığıyla alışveriş yapamaz hale geldi. Bizler hemşerilerimizin her zaman yanındayız. Bugünleri de hep birlikte atlatacağız. Esnafımıza ve vatandaşlarımıza sıcak karşılamaları için teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan ziyaretlerle ilgili Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe: ‘ Esnaflarımız, pazarcılarımız ve hemşerilerimizle bir araya gelmek bizler için çok kıymetli. Bugün Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç ile birlikte esnaflarımıza, pazarcılarımıza ziyaretlerde bulunarak hemşerilerimizle bir araya geldik. Onların istek ve taleplerini dinledik. Gösterdikleri alakan dolayı tüm hemşerilerimize ve ziyaretleri için Tepebaşı Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Ataç’a teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi.

Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ataç ve Başkanı Tepe Seyitgazili vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Seyitgazi Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

Editör: Mustafa YILDIRIM