Bunedy güvenilir, bağlantılı, hedefli dijital haber medya sitesidir. Haberler objektif ve okunulurdur.

Sms Onay Servisi ile Güvenlik Sms Onay Servisi ile Güvenlik

Bunedy.com son dakika haberler, gündem, ekonomi, sağlık, eğitim, spor, teknoloji, yemek, tarih kategorilerinde haber sunmaktadır. Sizler için Bunedy.com olarak doğru ve tarafsız haber yayımlamayı amaçladık.

BUNEDY.COM SİTESİ GÜVENİLİR Mİ

BUNEDY sitesi objektif yayın anlayışıyla okurlarına her gün güncel haber ulaştırmaktadır. Kuruluş tarihi Temmuz 2022 olan bir haber sitesidir. Kuruluş gününden bu yana doğru haberi siz değerli ziyaretçilerine ulaştırmaktadır. BUNEDY.COM güvenilir bir medya sitesidir.

BUNEDY.COM İLETİŞİM BİLGİLERİ

 Bunedy sitesi genel yayın yönetmenine ulaşmak istiyorsanız bunedycom@gmail.com adresine mail göndermelisiniz. Sosyal Medya hesaplarından da haber içeriğinizi paylaşabilir uygun görüldüğü takdirde eşik bekçisi onayladığında yayına alınmaktadır.

BUNEDY.COM HANGİ ŞEHİR (ULUSAL MI YEREL Mİ)

Bunedy ulusal bir yayın organı olduğundan sadece yerel yayın yapmamaktadır. Bunedy Şirketi Eskişehir’de yayın yapmakta olup Türkiye’yi ilgilendiren tüm kategorilerde yayın sunmaktadır. Web sitesinde yer alan tüm şehirlerin haberleri kategorize edilmiştir. Bunedy 2022 yılında kurulmuş ulusal yayın yapan haber/medya organıdır. Haber kategorileri: gündem, ekonomi, sağlık, tarih, eğitim, spor, teknoloji, magazin, yemek ve dünya haberleridir. . Web sitesinden tüm haberlere ulaşabilirsiniz.