Instagram, sosyal medya platformları arasında kesinlikle en üst seviyelerde yer edinen bir sosyal medya platformudur ve sürekli yeniliklerle kullanıcılarını sevindirmektedir. Bu yeniliklerden biri olan reels özelliği son zamanlarda Instagram kullanıcılarının çokça ilgisini çekmiştir ve kullanıcılar tarafından farklı boyutlarda yüklenen yakınlaştırma Instagram reels izlenme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede içeriklerin tamamını görüntüleme şansına da sahipsiniz.

Başka sosyal medya platformlarından esinlenerek oluşturulan kısa video reelsler, sadece bireylerin değil aynı zamanda markaların da etkili bir şekilde kullandığı bir pazarlama aracı olmuştur. Reels özelliğinden sonra Instagram'da hesapların düzeni değişmiş ve kullanıcılar artık reels kısmına yoğunlaşıp içeriklerini videolar halinde hazırlamaya başlamışlardır.

Instagram Reels İzlenme Arttırma Nedir?

Instagram reels kısa süreli ve dikey olarak çekilen videoların bir araya getirilmesiyle oluşturulan içerikleri içeren bir oluşumdur. Bu videolar, kullanıcıların maksimum 90 saniyeye kadar süren yaratıcı ve ilgi çekici videolar

oluşturmasıyla

ortaya çıkmaktadır. Reels, Instagram kullanıcılarına müzik ekleyebilecekleri, efektler ve filtreler kullanabilecekleri bir platform sunar. Beraberinde getirdiği ek bir sürü özellikle kullanıcılar kendi videolarını oluşturabilir.

Instagram reels'in en temel yapı taşı bu videoları Instagram'ın "Keşfet" bölümünde ön plana çıkarmasıdır. Keşfet'e çıkan videolar sayesinde kullanıcıların hesapları da Instagram algoritması tarafından tanınır ve hesabın daha fazla kişi tarafından görülmesine olanak sağlar. Dolayısıyla reels, Instagram kullanıcılarının platformda daha fazla etkileşim ve keşfedilme olasılığını artıran son zamanların en güçlü araçlarından birisidir.

Insragram Reels İzlenme Satın Alma Adımları

1.     Başlangıç: Ana sayfadan Instagram sekmesine gidin ve reels paketlerine erişmek için sekmeye tıklayın.

2.     Paket Seçimi: Reels satın alma bölümüne ulaştığınızda beğendiğiniz bir paketi seçin.

3.     Profil Bilgileri: Sonrasında Instagram profil linkinizi girin ve istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun.

4.     Ödeme: Son adımda, uygun ödeme seçeneklerinden birini seçin. "Ödemeye Geç"e tıkladıktan sonra ödeme bilgilerinizi tamamlayın

Siparişiniz tamamlandı yazısını gördükten sonra yapmanız gereken sadece beklemek. Bir süre sonra hesabınıza tanımlanan reels izlenme paketini görebileceksiniz.

Instagram Keşfete Çıkmanın Yolları

Instagram'da var olmak için kuşkusuz Keşfet'te kendinize yer edinmeniz gerekmektedir. İşte bu noktada Keşfet'e çıkmak için neler yapılmalıdır sorusu aklınıza gelebilir. Bir iki maddeyle açıklamaya çalışalım.

1.     Kaliteli İçerik Üretimi: İlgi çekici ve kaliteli içerikler üretmek, kullanıcıların ilgisini çekmenin en önemli yoludur. Bu sayede Keşfet'te kendinize yer edinin.

2.     Hikayeler ve Reels Kullanın: Instagram'ın hikaye ve Reels özelliklerini aktif bir şekilde kullanmak, hesabınızın keşfedilme şansını artırabilir. Özellikle Instagram reels izlenme satın alarak hesabınızın Keşfet'te ön sıralarda yer aldığına şahit olabilirsiniz.

3.     Etkileşimli İçerik: Anketler, soru-cevap formatı gibi etkileşimli içerikler paylaşarak takipçilerinizle etkileşimi artırabilir.

4.     Paylaşım Zamanlaması: Takipçilerinizin aktif olduğu saatlerde içeriklerinizi paylaşmaya özen gösterin. Bu sayede içerikleriniz daha fazla görüntülenebilir.

Reels İzlenmelerini Artırmanın Yolu

Reels izlenmelerini artırmanın etkili yollarından bir diğeri ise reklam vermektir. İzleyicilerin ilgisini çekecek eğlenceli ve benzersiz videolar hazırlayarak organik olarak izlenme sayılarını artırabilirsiniz. Ayrıca, Instagram reklam platformunu kullanarak Reels içeriklerinizi hedef kitleye yönlendirebilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Hızlı bir şekilde izlenme sayılarını artırmak için Subsboost üzerinden Reels izlenme satın alabilirsiniz. Bu sayede içeriklerinizin daha fazla kişiye ulaşması daha kolay bir hale gelecektir. Ayrıca popüler ve trend olan müzikleri ve hashtag'leri kullanmak da Reels içeriklerinizin keşfedilme potansiyelini artırır.

Reels İzlenme Satın Almanın Avantajları

Reels video izlenme satın alarak bazı faydalar elde edebilirsiniz işte bunlardan bir kaçı:

1.     Dikkat Çekmek: Sosyal medyada ortalama dikkat süresinin 8 saniye olduğu göz önün alındığında Reels içerikleri kullanıcıların dikkatini çekmek için uygun bir araç olarak karşımıza çıkar.

2.     Keşfet'te Görünürlük: Reels videoları yeterli etkileşimi aldığında (yorum, beğeni, paylaşım) Instagram paylaşımlarınız "Keşfet" sayfasına eklenir ve daha fazla görünürlük elde edersiniz.

3.     Algoritmanın Önemi: Instagram algoritması Reels videolarına daha fazla önem vermektedir. Bu nedenle Reels içerikleri takipçilerinizin ana sayfasında sıklıkla gözükmektedir.

4.     Markayı Tanıtma: Doğru hazırlanan Reels videoları ve uygun reels paketinden sonra hesabınız çok daha fazla para ödeyip alacağınız reklamlardan daha kuvvetli bir şekilde Instagram dünyasında kendine yer edinir.

Instagram Reels Oluşturulurken Nelere Dikkat Edilmeli?
Instagram Reels Izlenme Oranini Artirmak Icin Faydali Ipuclari 1

1.     İlgi Çekici İçerikler: Reels videoları oluştururken izleyicilerin ilgisini çekecek içeriklere odaklanmak önemlidir. Ürettiğiniz içeriklerin eğlenceli veya dikkat çekici olması son derece önemlidir.

2.     Kaliteli Videolar: Yüksek kaliteli görsel ve ses kullanımı, Reels videolarının profesyonel ve etkileyici görünmesini sağlar. İçeriklerinizin net bir görüntüye ve kaliteli bir sese sahip olduğundan emin olun.

3.     Sade mesajlar: Reels videoları genellikle kısa süreli olduğu için içeriklerinizin öz ve etkileyici olmasına özen gösterin. Kısacası izleyicilerin dikkatini çekmek için mesajınızı kısa bir şekilde belli etmelisiniz.

4.     Trendleri Takip Etme: Instagram'da popüler olan trendlere uyum sağlayarak Reels videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Trend olan müzikleri ve içerik formatlarını kullanarak daha geniş bir kitleye erişebilirsiniz. Yalnız kullandığınız müzik veya içeriklerin telifsiz olduğuna dikkat etmelisiniz.

5.     Reels İzlenme Arttırma: Reels videolarınızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak için ana sayfamız üzerinden Instagram sayfasına gelerek uygun paketi seçebilirsiniz. Bu şekilde videolarınızın görünürlüğünü hızla arttırabilir ve rakiplerinizden bir kaç adım öne geçebilirsiniz.

Reels Videoları İstikrarlı Bir Şekilde Paylaşın:

Reels videolarınızı düzenli ve istikrarlı bir şekilde paylaşmak hem takipçileriniz hem de Instagram algoritması tarafından son derece önem arz eden bir konudur. İçeriklerinizin Belli bir saatte ve alışıldık formatlarda paylaşıldığından emin olun. Ayrıca günün belli bir saatinde kullanıcılarınız Instagram'a daha fazla giriş yapmaktadır. Siz de hazırladığınız içeriklerinizin bu saatlerde paylaşılmasına özen göstererek hesabınızın büyümesine direkt katkı sağlayabilirsiniz.

Instagram Reels İzlenme Satın Almak İçin Paketler

Her bütçeye uygun çeşitli paketlerle kullanıcılarımıza destek çıkmaktayız. Her bir paketimiz, kalite odaklı tasarımlar ve içerdikleri gerçek etkileşimli hesaplarla sizi popüler bir şekilde Instagram platformunda var etmek için oluşturulmuştur.

Instagram 100 Reels İzlenme Satın Al: Sadece 25.55 TL'ye Instagram reels videolarınızın izlenme sayısını artırın.

Instagram 200 Reels İzlenme Paketi: 28.09 TL karşılığında hem izlenme sayınızı artırın ve bu sayede hesabınızı güçlendirin.

Instagram 1000 Reels izlenme Paketi: İçeriğinizi çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için 51.05 TL'ye izlenme alın.

Teka Teknik Servisi Marmara Teknik Teka Teknik Servisi Marmara Teknik

Bu paketlerimizle Instagram Reels videolarınızın görünürlüğünü artırabilir ve ucuz yollu Instagram reklam fırsatına sahip olursunuz. Ayrıca paketlerimizin altında yazan kullanıcı yorumlarını da dikkate almayı unutmayınız.

Reels İzlenme Satın Almanın Uzun Vadeli Etkileri

Instagram Reels Izlenme Oranini Artirmak Icin Faydali Ipuclari 3

Instagram reels izlenme satın almanın uzun vadeli etkileri arasında hesabınızın doğrudan büyümesi akla gelmektedir. Çünkü reels, Instagram'da hızla popülerlik kazanan bir özellik olup doğru stratejilerle kullanıldığında kullanıcıların doğru kitlelere ulaşmasını sağlar. Yani izlenme satın alarak, bir hesabın reels içeriğinin daha fazla kişiye ulaşmasını ve daha fazla etkileşim almasını sağlamak mümkündür.

Instagram reels izlenme satın almak hesabın algoritmadaki performansını artırarak daha geniş bir izleyici kitlesiyle etkileşime girmesini sağlar. Dolayısıyla, uzun vadede reels izlenme satın almanın markanın veya hesabın büyümesine katkı sağladığı görülmektedir.

Subsboostu Neden Seçmeliyim?

1.     Güvenilirlik: Subsboost, güvenilir bir platformdur ve müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Bunu da müşterilerimizin paket satın aldıktan sonra inceleme kısmına yazdığı mesajlardan görebilmekteyiz.

2.     Birbirinden Farklı Hizmetler: Birbirinden farklı sosyal medya platformları için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Instagram, Twitter, YouTube, Facebook gibi popüler platformlarda takipçi, beğeni, izlenme gibi çeşitli hizmetler bulunmaktadır.

3.     Uygun Fiyatlar: Her bütçeye uygun çeşitli paketler sunmaktayız. Temel misyonumuz olan uygun fiyatlı paketlerle yola çıkarak her türlü kullanıcının faydalanmasını sağlamaktır.

4.     Hızlı Teslimat: Hizmetlerini hızlı bir şekilde sunup ve siparişlerinizi hemen işleme alırız. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çaba göstermekteyiz.

5.     Gizlilik ve Güvenlik: Müşterilerimizin gizliliğini ve güvenliğini önemser, kişisel bilgilerinizi korur ve güvenli ödeme seçenekleri sunarız.

Bu nedenlerle Subsboost'u tercih ederek sosyal medya hesaplarınızın büyümesine ve etkileşimini artırmasına katkıda bulunabilirsiniz.

SSS - Sıkça sorulan sorular:

Yüksek reels izlenme sayısı hesabımı keşfete düşürür mü?

Keşfete düşen reels videolarında, paylaşım saati ve izlenme oranı etkilidir. Yüksek rakamlarda izlenme sayısı olan reels içerikleri direkt olarak keşfete düşer ve uzun süre kalabilir. Hesabınızı aktif tutarak ve düzenli olarak besleyerek videoların keşfette görünmesini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca Instagram reels satın alarak da bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Instagram reels izlenme sayısı neden gözükmüyor?

Hesabınız gizli ise Instagram'da paylaştığınız reels videoları belirli bir görüntüleme sayısına ulaşmadan görünmeyebilir. Bu durumu düzeltmek için hesabınızı açık hale getirebilir veya daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede reels videolarınızın görüntülenme sayısındaki artışı görebilirsiniz.

Yatay Reels Videoları Kullanmak Neden Yanlıştır?

Reels içerikleri genel olarak dikey olarak paylaşılmaktadır. Bunun yanı sıra yatay olarak da paylaşılabilmektedir. Fakat siz yine de dikey paylaşın çünkü dikey videolar mobil cihazların ekranını kaplar ve daha kaliteli bir görüntü verir. Yatay videolar ekranda daha küçük durduğu için seyir zevki daha düşüktür ve beraberinde çözünürlük sorunlarını getirebilir.

Editör: Mustafa YILDIRIM