Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, hentbol genç erkekler final maçında Orman Spor Kulübünü mağlup ederek il şampiyonu oldu.

Hentbol İl Temsilciliği faaliyet programı içerisinde yer alan Kulüplü Genç Erkekler İl Birinciliği müsabakaları Porsuk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Gözden kaçırmayın

Konya Otobüs Kiralama Hizmetinin Farkı Konya Otobüs Kiralama Hizmetinin Farkı

 Amatör spora verdiği destekler ile farklı branşlarda madalyalar ve şampiyonluklarla önemli başarılara imza atan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, hentbol genç erkeklerde şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Porsuk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen final müsabakasında Eskişehir Orman Spor Kulübü ile karşılaşan Büyükşehir Belediyesi sporcuları, seyir zevki yüksek maçta sahadan galip ayrılmayı bildi.

Düzenlenen tören ile altın madalyalarını alan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldırdı.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü gençleri, 16-22 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek Gençler Türkiye Hentbol Şampiyonası’nda şehrimizi temsil edecekler.