İYİ Parti Eskişehir İl Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleştirildi. İYİ Parti eski İl Başkanı Eren Erkmen, yeni İl Başkanı Emine Edizgil’e çiçek vererek, il başkanlığı görevini devretti. 

Bir önceki dönemde Eskişehir il başkanlığı yapmış ve yönetimde bulunmuş Eren Ekmen’e teşekkür eden İYİ Parti yeni İl Başkanı Emine Edizgil, şöyle konuştu: “Öncelikle bize verilen bu görevimizin partimize, şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Dilerim ki bu süreci sizlerin destekleri ile kolay atlatacağız. Başta Meral Akşener’in önderliğinde bizlere düşen görevlerin başında gençlerimize iş, kadınlarımıza eşitlik ve yaşam hakkı, yaşlılarımıza bakım ve huzur; çocuklarımıza mutluluk, sağlık ve eğitim sağlamak düşüyor. Bunun için yola çıkıyoruz.”

BİRLEŞTİRMEYE VE BİRLİK OLMAYA GELDİK 

SAZAK’TAN YKS 2022 AÇIKLAMASI SAZAK’TAN YKS 2022 AÇIKLAMASI

Bir yıllık başkanlık sürecinde birlikte çalıştığı il başkan yardımcılarına ve partinin çalışanlarına teşekkür ettiğini söyleyen İYİ Parti Eski İl Başkanı Eren Ekmen, “Şehrimizde ve ülkemizde partimizi iktidara taşıyacağız. İlk günkü şevk ve inanç ile çalışmalarımıza Eskişehir kamuoyunda devam edeceğiz.” dedi. İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’deki bir çok kesim ve bu salonda bulunan herkes Türkiye’de bir değişiklik yapılması gerektiğine inanıyor. Bizler bu değişikliği yaratabileceğimize inandık ve Türkiye’nin siyasi yapısını değiştirdik. İYİ Parti nasıl muhalefet yapılacağını Türkiye’ye ve tüm dünyaya gösterdi. Bu sayede Türkiye’de bir ümit, bir değişiklik ve bir gelecek varsa İYİ Parti sayesinde var.’’