Memleket Partisi Odunpazarı, Tepebaşı, İnönü, Sivrihisar, Çifteler İlçe Başkanları İl Başkanı Dr. Baki Dündar’ın davetiyle 23 Mayıs 2022 tarihinde İl binasında biraraya geldi.

Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Yaş, Tepebaşı İlçe Başkanı Ali Can Öztürk, İnönü İlçe Başkanı Hamdi Tosunoğlu, Sivrihisar İlçe Başkanı Vural Köseoğlu ve Çifteler İlçe Başkanı Zeynep Naz Zeytin’in katıldığı istişare toplantısında, İl Başkanı Baki Dündar Eskişehir İl Başkanlığı’nın çalışmaları ve planlamaları hakkında bilgilendirme yaptı. Söz alan İlçe Başkanları, ilçelerindeki sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüşlerini paylaştılar. Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı olması ve Memleket Partisinin iktidarı için halkla birlikte halk için mücadele etme kararlılıklarını dile getirdiler. 

 

Mahmudiye, Han, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalgazi İlçe Örgütleri Kurulacak

Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanlığının devam ettirdiği ilçelerde örgütlenme çalışmaları hız kazandı. Mahmudiye, Han, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalgazi İlçe Örgütlerinin kurulması için yürütülen çalışmalar sonucunda, halkımızın ilgisiyle İlçe örgütlerimiz yakın zamanda oluşacak. İl Yönetimince yapılan planlamayla birlikte yılsonuna kadar Eskişehir’de örgütlenmemiş ilçe kalmayacak.

 

Editör: Mustafa YILDIRIM