Odunpazarı Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde görev yapan mahalle muhtarları için belediye birim tesislerine gezi düzenledi

 Odunpazarı Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde görev yapan mahalle muhtarları için belediye birim tesislerine gezi düzenledi. 4 grupta gerçekleşen gezide muhtarlar, birim tesislerini gezerek, burada yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi sahibi oldu. Birimleri gezen muhtarlar, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşlerle, gençlik merkezi ve Koca Çınar Yaşam Merkezi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk” dedi.

Odunpazarı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, Odunpazarı bölgesinde görev yapan merkez ve kırsal mahalle muhtarları için belediyenin birim tesislerine gezi düzenledi. 4 grupta gerçekleşen gezide muhtarlar, Halk Market, Nalan Kaya Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Aşevi, Adalar Ceren Özdemir Gençlik Merkezi, Koca Çınar Yaşam Merkezi, Solucan Gübresi Üretim Tesisi, Sağlık Çalışanlarına Saygı Parkı, Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, Geçici Hayvan Bakımevi ve Güneş Enerji Santralini (GES) ziyaret etti. Tesisleri gezen muhtarlara belediye yetkilileri, birimler ve gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesinin hizmetlerini yakından gören muhtarlar, belediye çalışmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu.

BAŞKAN KURT’A MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR

Balıkdamı Kuş Cennneti’nden Muhteşem Kareler Balıkdamı Kuş Cennneti’nden Muhteşem Kareler

Engelsiz Kültür ve Sanat Merkezi, Aşevi ve Halk Marketten oldukça etkilendiklerini belirten muhtarlar, Odunpazarı Belediyesinin bu kadar bu kadar fazla sayıda nitelikli proje ile çalışmalar yapmasından çok etkilendiklerini dile getirerek Başkan Kurt’a teşekkür etti. Muhtarlar, “Başkan 7’den 70’e herkese hizmet veriyoruz diyordu, bunun ne demek olduğunu gezerek gördük. Kreşlerle, gençlik merkezi ve Koca Çınar Yaşam Merkezi ile bunun gerçekten başarıldığına tanık olduk. Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.