LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı bünyesindeki lösemili ve kanser tedavisi gören çocuklar ve aileleri yeni yılı umut içinde karşılıyorlar. Kimi hastanede kimi evinde tedavisine devam eden çocukların yeni yıldan tek dileği var: Sağlıklarına kavuşmak…

 

LÖSEV, çocukların yeni yıla umut ve sevinçle girmesi için ailelerine gıda, giysi, oyuncak ve nakit yardımlarını artırdı. Türkiye çapında hastanelerde yatan, tedavisi devam eden çocukları ziyaret ederek onlara yeni yıl hediyelerini ulaştırıyor.

LÖSEV, başta Ankara Merkez olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında yeni yıl kutlamaları düzenleyerek çocukları mutlu etmeye devam ediyor. 8 ildeki irtibat ofisleri de yeni yıl moral etkinliği düzenleniyor. Etkinliklerde lösemili ve kanser hastası çocuklar dans edip şarkılar söyleyecek, pasta kesip hediyelerini alacaklar.

LÖSEV Genel Koordinatörü Hülya ÜNVER yaptığı açıklamada; “Her yıl olduğu gibi bu yılı da çocuklarımız ve ailelerimizle mutluluk ve neşe dolu kutlamalarla bir arada karşılayacağız. Bunun için Türkiye’nin dört bir yanında çocuklarımız için partiler düzenliyoruz. Herkesin yeni yıl dileği farklıdır ama biz LÖSEV olarak tüm çocuklarımızın sağlıklarına kavuştuğu, mutlu bir yıl olmasını diliyoruz.” dedi.

 

Eskişehir’de LÖSEV ile Yeni Yıla Merhaba!

Yeni yıl kutlamaları Eskişehir’de Paşa Restaurant ve Park Dedeman’ın ev sahipliğinde, gönüllülerin lösemili ve kanser hastası çocuklar için masal kahramanları olduğu, jonglör ve dans gösterileri sergilediği, canlı müzik programı eşliğinde neşe ile gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen kutlamalarda lösemili çocuklar ve aileleri yeni yıla umut ile merhaba dedi.

LÖSEV Çocukların Manevi Anlamda da Yanında

Kurulduğu ilk yıllarda lösemili çocukların yaşadığı zorluklara karşı savaşan LÖSEV,  son yıllarda tüm kanser hastalarına da maddi -manevi desteklerini ulaştırıyor. 23 yıl önce lösemili çocukların tedaviye ulaşmasındaki zorluklara karşı kurulan LÖSEV, bugün aldığı bağışlarla lösemili çocukların yanı sıra tüm kanser hastalarının yardımına koşuyor. Doktorlar tedavi sürecinde moral çok önemli diyor. LÖSEV sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da hastaların yanında. Destek olmak isteyen herkes ofislerin bulunduğu illerde (Ankara- İstanbul- İzmir- Bursa- Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Samsun) ofislere giderek, 0312 447 0660 numaralı telefonu arayarak ya da tek tıkla kolayca www.losev.org.tr adresinden LÖSEV’ destekte bulunabiliyor.