50’yi aşkın sporcuyla ortaklaşa kuşak terfi imtihanı yapan Sarar Spor ve Mohaç Spor adına konuşan Antrenör Ömer Polat, sporcuların performansı ve başarısının her geçen gün daha da güçlenerek zirveye oynamaya devam ettiğini ifade etti.

Polat, katkılarından dolayı Mohaç Spor Kulüp Başkanı Dilek Çiftçiye ve Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban’a da desteklerinden sevinç duyduğunu belirterek teşekkürlerini iletti. Çiftçi, sporcuların maddi ve manevi her zaman yanlarında olduklarını söylerken, Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada; “Başta Mohaç Spor Kulüp Başkanı Dilek Çiftçi’yi, Antrenör Ömer Polat’ı, aileleri ve sporcuları tebrik ediyorum yolları açık, başarıları daim olsun. Sarar Grubun sosyal projelerinden biri olan gençlerimize her zaman sahip çıkarak, başarılı olmaları için mutlaka yanlarında olacağız” ifadelerinde bulundu.

Bilek güreşinde başarı 10 tonu kaldırmaktan geçiyor Bilek güreşinde başarı 10 tonu kaldırmaktan geçiyor

Uluslararası Hakem Nuri Köse, Dilek Çiftçi ve Mustafa Kemal İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Işıl Aktaş, terfi eden sporcuların kuşaklarını birlikte bağlayarak onların sevinçlerine ortak oldular.