şehirde trafik kontrol ve denetleme noktalarında görevli emniyet mensuplarının bayramlarını kutladı.  Çakırözer, “Aziz şehitlerimizin bizlere emaneti şehit ailelerimizin bizlerin en değerlileri. Ülkemizin bağımsızlığını savunurken şehit olan kahraman evlatlarımızı saygıyla anıyorum. Hepimizin huzur ve güvenliği için görevde olan emniyet mensuplarının da bayramını kutluyorum” dedi.

ŞEHİT ANNESİNE ZİYARET: “ EN DEĞERLİLERİMİZ”

CHP Milletvekili Utku Çakırözer Ramazan Bayramı’nda Eskişehir’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. 1999 yılında Şırnak'ta  görev yaparken şehit olan Er Cemal Ateş’in annesi Sebahat Ateş’i ziyaret ederek, Bayramını kutlayan Çakırözer, “Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin aileleri bizler için çok kıymetli, çok değerli. Onların taleplerini karşılamak ve hayata geçirmek hepimizin boynunun borcu. Vatanımızı, birlik ve beraberliğimizi korumak için şehit olan kahraman evlatlarımızı saygı ve minnetle anıyorum. Şehit haberleri almadığımız, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde geçirdiğimiz nice bayramlar diliyorum” dedi.

EMNİYET MENSUPLARINI UNUTMADI

Çakırözer, şehirde trafik denetleme ve kontrol bölgelerinde görev yapan emniyet mensuplarını da unutmayarak, bayramlarını kutladı. Bursa-Eskişehir karayolu trafik denetleme noktasında görevli emniyet ekiplerini ziyaret eden Çakırözer, polis ekiplerine çalışmaları için teşekkür etti. Çakırözer, “ Gece gündüz demeden yurttaşlarımızın huzur ve güvenliği için özveriyle çalışmalarını sürdüren emniyet görevlilerimize emekleri için teşekkür ederiz. Tüm emniyet mensubunun Ramazan Bayramı kutlu olsun” dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM