Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde Anadolu Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılına özel gerçekleştirilen “Zafer Turnuvası” Anadolu Üniversitesi Futbol Sahası’nda gerçekleştirildi.

U-11 yaş kategorisinde Anadolu Üniversitesi, Bursaspor, Yeşilay FK ve Ankaragücü’nün, U-10 yaş kategorisinde ise Anadolu Üniversitesi, Çelikordu, Eskişehir Spor ve Ankaragücü’nün yer aldığı turnuvada kazanan dostluk oldu. Minik futbolcuların hünerlerini ortaya koyduğu ve son derece renkli ve çekişmeli anların yaşandığı, kazananın dostluk olduğu turnuvada müsabakaların ardından düzenlenen törenle katılan ekiplere ödülleri verildi.

Eskişehirspor, Hacettepe 1945 SK maçına hazırlanıyor Eskişehirspor, Hacettepe 1945 SK maçına hazırlanıyor

Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal: “Minik sporcularımız adına gururluyuz”

Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal, turnuvaya katılım gösteren minik sporcuları tebrik ederek şunları söyledi: “30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100. Yılına özel düzenlenmiş olan bu turnuvada minik sporcularımızı görmekten gurur duyduk. Kazananın dostluk olduğu bu turnuvada her bir takımı ayrı ayrı tebrik ederim.”

Turnuvanın sonunda Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Anadolu Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Selami Sezgin ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) Başkanı Galip Özsarı tarafından turnuvaya katılan minik sporculara madalya ve kupaları takdim edildi.