Atakent Spor Okulu: Drama, Tiyatro ve Voleybol Kursları ile Tam Donanımlı Bir Deneyim Atakent Spor Okulu: Drama, Tiyatro ve Voleybol Kursları ile Tam Donanımlı Bir Deneyim

Bilindiği üzere kombine kart satışlarımız 25 Eylül itibariyle başlamış bulunmaktadır. VİP 2000₺

doğu (maraton) 500₺

KALE ARKASI 250₺

Çok uygun kombine fiyatları belirlenmiş bulunmaktadır. Günümüz ekonomisinde her kesime hitap eden çok uygun fiyatlar belirlendiği için yönetim kurulumuza ayrıca teşekkür ederiz. Bilet fiyatları göz önüne alındığında kombine almak çok avantajlı ve Eskişehirsporluyum diyen herkese yakışan tavır olacaktır. Eskişehirsporumuzun tek desteği taraftarıdır. Uzun yıllardır sürekli küme düşen ve başarısızlıklarla maddi imkansızlar içinde boğuşan şanlı armamız bu süreç içerisinde de taraftarımız yalnız bırakmayacaktır. 

Tüm sendikalarımızın fabrikalarımızın şehirdeki tüm çalışanların kombine almasını Eskişehirsporumuzu hem yalnız bırakmamasını hem de maddi destek sağlamasını diliyoruz. Eskişehirsporluyum diyen herkes bahaneleri bırakıp kapı kapı gezip ne kadar çok kombine satılması için mücadele ederse şanlı Eskişehirsporumuza destek olmuş olacaktır.

Bizler de Eskişehirsporun Neferleri olarak hem kulübümüze katkıyı arttırmak, bedava bilet beklentisini sonlandırmak ve liseli kardeşlerimizin tribünlerdeki sayısını daha da arttırmak amacıyla KOMBİNE kampanyası başlatıyoruz.

Kart şeklinde çıkacak kombinelerimizden ne kadar çok liseli kardeşimize ulaştırırsak aidiyet duygusunu geliştireceğini düşünüyoruz. Bu bağlamda 1000 liseli kardeşimize Eskişehirspor sevgisini aşılayabilmek ve kulübümüzün maddi desteğe çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde kampanya başlatıyoruz.

Doğu tribünden (MARATON) Kombine almaya imkanı olan herkesi kombine almaya ve İmkanı olan herkesin 1 liseli kardeşimize veya kaç kardeşimize isterse Doğu tribünden (MARATON) kombine almaya davet ediyoruz. Tüm camiamızın desteğini bekliyoruz. 1 adet Doğu (maraton) tribün kombinesi 500₺ ücretindedir. Liseli kardeşlerimize Kombine almak isteyenler sayfamıza mesaj atarsa veya +90 507 178 22 78 Numaradan Muharrem Çubuk ile yada 05321348889 numaradan Murat Diri ile iletişime geçmeleri rica olunur.”