2023 yılının sıcak aylarında, plaj modası, yaz giyimi, ipek elbiseler, canlı yaz renkleri arama motorlarında en çok arananlar arasına girmeye başladı bile.

2023 yaz sezonu yine canlı renklerin enerjisiyle geliyor. Canlı ve enerjik tonların öne çıktığı bu sezonun gözde renkleri ise;

Kimler Montessori Eğitmeni Olabilir? Kimler Montessori Eğitmeni Olabilir?

Masmavi Bir Yaz: Mavinin her tonu bu sezon kıyafetlerde karşımıza çıkıyor. Her mevsim vazgeçilmez olan denim ise mavi renginin ana akımı. Farklı mavi tonlarını birbiriyle kombinlenirken araya farklı bir renk katmak isteyenler için ise önerimiz kirli beyazlar ve kremler.

Pastel Tonlar: 2023 yaz modası yumuşak pastel renklerle de süsleniyor. Pudra mavisi, soluk pembe, lavanta ve nane yeşili gibi renkler, ferah ve bir hava katmak isteyenler için mükemmel seçenekler arasında. 

Parlak Turuncular ve Pembeler: Pastelden, canlı tonlara uyumlu bir geçiş sağlamanın anahtar rengi; pembe. Pop renklerin arasından en rahat kullanılan parlak turuncular ise bejler ve toprak tonlarıyla kombinlenerek şehir hayatına ihtiyacı olan enerjiyi sağlıyor.

2023 Yaz mevsiminde moda olan renkler  ve diğer bütün yazlık ürünlere NevÇarşı AVM’de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası AVM’si olan NevÇarşı sayesinde yazın ihtiyacınız olan bütün son moda ürünlere ulaşmak artık çok kolay.