AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, oto galerici esnafıyla kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek, Eskişehir Oto Galericiler Sitesi hakkında bilgiler aldı. Hatipoğlu esnafa yaptığı konuşmada altyapı ve kapalı oto pazarı sorunlarının çözüleceğini belirterek, “Bizim hizmet anlayışımızda esnafa danışmadan ‘böyle yaptım böyle olacak’ anlayışı yok” dedi.

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, yaklaşan yerel seçim öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede kentin dört bir yanında Eskişehir esnafıyla bir araya gelerek, çözümü istenen sorunlar hakkında fikir alışverişi yapan Hatipoğlu, düzenlenen kahvaltı organizasyonunda oto galerici esnafıyla buluştu. Esnafın yoğun katılım ve ilgisiyle düzenlenen organizasyonda vatandaşlara seslenen Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Oto Galericiler Sitesi’ndeki alt ve üst yapı problemlerinin AK Parti belediyeciliğinde çözüleceğini söyledi. Hatipoğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

Yalaz, Hatipoğlu’nun iddialarını tek tek yanıtladı Yalaz, Hatipoğlu’nun iddialarını tek tek yanıtladı

“Eskişehir'de son yıllarda yapılması gereken altyapı düzenlemeleri ne yazık ki yapılmadı. Görüyoruz ki Eskişehir Oto Galericiler Sitesi’nde yağmur yağdığında her taraf su oluyor. Burada çok önemli altyapı problemimiz var. Bunun yanında otomobil satıcıları için bir kapalı pazar ihtiyacı olmasına rağmen kapalı pazar alanınız da yok. Diğer illerde olan birçok hizmetin Eskişehir’de olmadığını biliyoruz ve yaşadığınız sıkıntıların farkındayız. İnşallah seçildikten sonra altyapı ve kapalı pazar alanı problemlerinizi çözeceğiz. Bu konular bizim projelerimizin içerisindedir. AK Parti belediyeciliğinde esnafın problemlerini dikkate alacağız ve onları gözeteceğiz. Bizim hizmet anlayışımızda esnafa danışmadan ‘böyle yaptım böyle olacak’ anlayışı yok.”

Editör: Mustafa YILDIRIM