Antalya'da yapılacak çok şey var, ancak burada mutlaka deneyimlemeniz gereken 5 şey var. Antalya haberleri olarak sizler için derlediğimiz listeye mutlaka göz atın.

Kaş'ta Tekne Turu

Kaş, Antalya'nın en güzel ilçelerinden biridir. İlçenin etrafında çok sayıda muhteşem koy ve ada bulunmaktadır. Kaş'ta tekne turu yapmak, bu koyları ve adaları keşfetmenin en iyi yollarından biridir. Tekne turunda, turkuaz renkli sularda yüzebilir, muhteşem manzaraları seyredebilir ve lezzetli deniz ürünlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Kapadokya'ya Günübirlik Gezi

Kapadokya, Türkiye'nin en eşsiz doğal güzelliklerinden biridir. Uçhisar, Ürgüp ve Göreme gibi kasabalarda, peribacaları, yeraltı şehirleri ve vadileri görebilirsiniz. Kapadokya'ya günübirlik bir gezi, bu eşsiz bölgeyi keşfetmenin harika bir yoludur.

22 yıldır sokak hayvanlarını besliyor 22 yıldır sokak hayvanlarını besliyor

Antalya Kaleiçi'nde Gezinti

Antalya Kaleiçi, şehrin tarihi merkezidir. Dar sokakları, eski evleri ve dükkanları ile otantik bir atmosfere sahiptir. Kaleiçi'nde gezinti yapmak, Antalya'nın tarihi ve kültürünü tanımanın harika bir yoludur.

Termessos Antik Kenti'ni Ziyaret

Termessos, Antalya'nın kuzeyinde bulunan bir antik kenttir. Helenistik dönemden kalma bu kent, etkileyici bir konuma sahiptir. Termessos Antik Kenti'ni ziyaret etmek, Antalya'nın zengin tarihini keşfetmenin harika bir yoludur. Yaşadığınız bu harika deneyimin sonuçlarını Antalya haber sitemizde bizimle paylaşabilirsiniz.

Lara Plajı'nda Güneşlenmek ve yüzmek

Lara Plajı, Antalya'nın en popüler plajlarından biridir. Uzun ve geniş kumsalı ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Lara Plajı'nda güneşlenmek ve yüzmek, Antalya'nın keyfini çıkarmanın harika bir yoludur.

Bu deneyimler, Antalya'yı ziyaret eden herkesin mutlaka deneyimlemesi gereken şeylerdir. Antalya'ya bir gezi planlıyorsanız, bu deneyimleri listenize eklediğinizden emin olun. Antalya’da yapılacak güncel etkinlikler listesi içinde düzenli olarak Antalya son dakika sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

Editör: Mustafa YILDIRIM