Bilecik Belediyesi Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, Eskişehir Odunpazarı Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Kentlere Dokunan Kadınlar’ söyleşisinde proje ve hedeflerini anlattı.

Subaşı ile İmamoğlu işbirliği görüşmesinde Subaşı ile İmamoğlu işbirliği görüşmesinde


Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili Burhanettin Bulut’un moderatörlüğünde düzenlenen söyleşiye Başkan V. Subaşı, Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan konuşmacı olarak katılarak, yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı.
Bilecik Belediyesi tarafından yapılan fiziki, kültürel, sosyal ve sanatsal alandaki çalışmaları katılımcılarla paylaşan Başkan V. Subaşı, ‘’Odunpazarı Kent Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Kentlere Dokunan Kadınlar’ söyleşisinde; Selçuk Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanımız Şeniz Doğan ile birlikte, CHP Adana Milletvekilimiz Burhanettin Bulut’un moderatörlüğünde bir araya geldik. Kadının gücünü toplumda daha fazla hissettirmek ve üretim toplumu içinde yer alması için elimizden geleni her zaman yapacağız. Şehirlerimizin gelişmesi ve büyümesi için cesaretle, azimle ve yorulmadan çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz.’’ İfadelerini kullandı.
Düzenlenen söyleşiye, CHP Bilecik İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu, belediye meclis üyeleri ve kadın mahalle muhtarları da katıldı.