Amerika (2 farklı festivalden ödül), İngiltere, İtalya (3 farklı ödül), Avustralya, Güney Kore, Almanya, Kanada ve Ekvator’dantoplam dünya film festivallerden 11 ödül ile cumhuriyetimizin yüzüncü yılında kadın sanatçılarımızdan biri olarak ülkemizi ve Eskişehir’i gururlandırdı.

18 Ocak Perşembe saat 19.30’da Özdilek CinetimeEskişehir’de gerçekleşecek özel gösterimin ardından Sezgin Sönmez moderasyonuyla Serpil Altın ve Korhan Uğurseyircilerin soruları yanıtlamak üzere sinemaseverlerle buluşacak. Biletler, Biletinial sitesinden ya da Özdilek Cinetime Eskişehir gişesinden alınabilir.

“Yunus emre” ile muhteşem konser “Yunus emre” ile muhteşem konser

https://biletinial.com/tr-tr/sinema/bir-zamanlar-gelecek-2121

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir film(yeşil film) girişimi olan, yapımcılığını ve eş senaristliğini Korhan Uğur’un, oyunculuğunuSelen Öztürk, Çağdaş Onur Öztürk, Ayşenil ŞamlıoğluveSukeyna Kılıç’ın, yaptığı“Bir Zamanlar Gelecek: 2121”in konusu ise şöyle:

“Gelecekte iklim krizi ve kıtlık sebebiyle yeryüzü yaşanılmaz hale gelir. “Kıtlık Kanunları” gereği sisteme getirilen yeni hayat karşılığında, yaşlı neslin yok edilmesi zorunludur. Bu sistemde yaşayan ailenin hayatı yeni bebek haberiyle değişir.”

Editör: Mustafa YILDIRIM