TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir şubesi ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı birlikteliğinde çiftçilere yönelik olarak,  ilçelerde planlanan eğitim seminerlerinin ikincisi Beylikova'da gerçekleştirildi. 

Beylikova Esmek'te yapılan seminer öncesinde;  Belediye Başkan Vekili  Nurcan Küçük ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Okuyan ile görüşen;  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı  Sibel Benek, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı  Levent Özbunar ve Şube 2. Başkanı Selma Güder ile semineri veren Ziraat Mühendisi  Çiğdem Canbolat, ilçe ve ülke tarımı hakkında fikir alış-verişinde bulundu.

İlçede ikinci ziyaret; Beylikova İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mahmut Dinçer'e, sonrasında Ziraat Odası'na yapılmasının ardından, çiftçilerin katılımıyla seminere geçildi. Ziraat Mühendisi Çiğdem Canbolat tarafından "İşletme Yönetimi" başlığı altında seminer verildi.

  Enerji ve iklim eylem planı çalıştayı düzenlendi   Enerji ve iklim eylem planı çalıştayı düzenlendi

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu adına; seminerlerimizin ilçelerimizde gerçekleştirilmesinde katkı sağlayan Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür eder,  çiftçilerimizin ürünlerinin bol ve bereketli olmasını temenni ederiz.