Hatipoğlu: CHP çok üstüme geliyor! Hatipoğlu: CHP çok üstüme geliyor!

Geçtiğimiz günlerde İnönü, Seyitgazi, Çifteler, Han, Mahmudiye, Sarıcakaya, Mihalgazi ilçelerini ziyaret eden heyet, İlçe başkanları ve parti üyeleriyle bir araya gelerek önemli konularda görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler kapsamında, yerel yönetim çalışma yöntemleri ve seçim sürecine dair stratejiler ele alındı. İlçe yöneticilerine ve üyelere seçim yol haritası konusunda detaylı bilgiler verildi. Parti olarak, Eskişehir'de hizmet veren merkez belediyelerimize ek olarak sosyal belediyeciliğin tüm şehirde etkin bir şekilde uygulanması için tüm örgütün özveri ve titizlikle çalışacağı, ortak bir vizyon oluşturuldu.

İl Başkanı Talat Yalaz, yaptığı açıklamada, "Eskişehir’in her köşesine eşit hizmet götürme hedefiyle yola çıkan Cumhuriyet Halk Partisi olarak ilçe ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Parti içi birlikteliği ve dayanışmayı güçlendirmenin yanı sıra, yerel yönetimde daha etkin bir rol alarak şehrimizin kalkınmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu ziyaretlerle, talepleri dinleyerek çözüm odaklı politikalar geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

Editör: Mustafa YILDIRIM