Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Dayanışma Grubu adına Divan Başkanı Selahattin İlker Özokcu projelerini anlattı. 

TÜGİAD Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin'e ödül TÜGİAD Eskişehir Şube Başkanı Serkan Can Zengin'e ödül


28- 29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek SMMMO 24. Olağan Genel Kurulu öncesinde başkan adayı olarak konuşan Özokcu, mesleği ve mesleki firmalarını sürdürülebilir kılmanın, hizmetleri kalite temelinde şekillendirmenin; dijital teknolojinin hızla iş hayatına girmesi ve meslekte dönüşüme yol açmasıyla, adeta bir zorunluluk haline geldiğini belirtti. Teknolojinin önemine dikkat çeken Özokçu, “Mesleğimizdeki açılımlar kadar, teknolojinin kullanımı, büro yönetimi, etkili ve etkin iletişim ortamının sağlanması, çalışanların eğitimi, hizmetlerin sunulduğu mekanların yapısı, kurumsal çalışma, güçlü ve etkili müşteri ilişkileri ve kaliteli hizmet sunumunu da gündemimize almamızı gerektirmektedir.” şeklinde konuştu.
KALİTELİ HİZMET İÇİN
Müşteri memnuniyetinin hizmet kalitesi ile sağlanabileceğini dile getiren Özokcu, bu bağlamda yapılması gerekenleri şöyle açıkladı: “Kaliteli hizmet için çalışmak ve bu hizmeti müşterinin ihtiyaç, istek ve beklentilerine uygun şekilde ve kanunlar çerçevesinde sunmak, ayrı bir önem taşımaktadır. Mevcut müşteriyi memnun etmek ve kaybetmemek kadar, muhasebe, denetim ve danışmanlık hizmetlerini etik değerleri de dikkate alarak en iyi şekilde yerine getirmek, müşteriye daha geniş yelpazede hizmet sunmak ve mesleğin katma değerini anlamlı düzeyde arttırmak, hizmet kalitesi odaklı çalışmaları gerektirmektedir.” 
TEKNOLOJİ ODAKLI, YENİLİĞE AÇIK
Dayanışma Grubu’nun geleceğe ve gençliğe yönelik projeleriyle, meslek mensuplarının gelişimini sağlayan; teknoloji odaklı, yeniliğe açık, etkin denetimi savunan, mesleki kamuoyuyla güçlü iş birliği yaparak katma değer yaratmayı hedefleyen bir topluluk olduğunu belirten Özokcu, vizyonlarının, sürekli mesleki gelişimi hedefleyerek, katılımcı ve yeni fikirleri hayata geçirme konusunda öncü olmak ve üyelerinin toplumda saygınlığını daha da ileriye taşımak olduğunu söyledi