Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ünlüce ilk olarak Alanyurtlular Derneği Başkanı İbrahim Kartal ve Yönetim Kurulu üyelerini, Alanyurt Mahalle Muhtarı Zekeriya Taşpınar’ı makamında ağırladı. Ünlüce, nazik ziyaret dolayısıyla Alanyurtlular Derneği'ne teşekkür etti. Dernek Başkanı İbrahim Kartal ve Alanyurt Mahalle Muhtarı Zekeriya Taşpınar Ünlüce'yi tebrik ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

  Başkan Ünlüce de, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti. Ünlüce, 4 km'lik Alanyurt köy yolu çalışmalarının bayramdan sonra başlayacağının müjdesini verdi.

Vatandaş Arefe günü kurban pazarına akın etti Vatandaş Arefe günü kurban pazarına akın etti

Ünlüce, daha sonra Verem Savaş Derneği Başkanı Özgür Evren Kırdemir ve yönetim kurulu üyelerini Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda ağırladı. Başkan Ünlüce'yi 31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı tebrik eden Kırdemir, “Şimdiden hızlı bir şekilde hizmetlerinize başladınız, bir kadın başkanımız olduğu için mutluyuz.” dedi. Ünlüce de yapılan ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek dayanışma içerisinde Eskişehir için çalışacaklarını ifade etti.

   Bir diğer ziyarette ise Kızılelma Turan Derneği Başkanı Ahmet Hızlan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırlayan Ünlüce, nazik ziyaret dolayısıyla Kızılelma Turan Derneği'ne teşekkür etti. Ünlüce’yi tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Ahmet Hızlan, “Bu ülke ve bu şehir bizim üzerimize düşen ne gerekiyorsa destek vermeye hazırız.” dedi.

   Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretler, hediye takdimlerinin ardından çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.

Editör: Mustafa YILDIRIM