Uzun yıllardır sağlık sektöründe hizmet veren ve Türkiye'nin birçok ilinde faaliyet gösteren Medisana Sağlık Grubu, yeni hastanesi Medisana Ataköy'ü açarak hizmet ağını genişletiyor. Medisana Sağlık Grubu Başkanı Dr. Hüseyin Bozcan, kuruluşunun başarılı geçmişini paylaştı.

"Sağlık sektöründe yaklaşık 35 yıldır faaliyet gösteriyorum."

Dr. Bozcan, diş hekimliği yıllarında yoğun bir dönem geçirdiğini ve bu süre zarfında herkese ulaşılabilir sağlık hizmeti sunma vizyonunu kazandığını belirtti. "Sağlık sektörüne diş hekimliği ile başladım. Birkaç meslektaşımızla birlikte bu alanda yöneticilik yaptık. Ardından ilk hastanemizi kurduk. Türkiye'de sağlık turizminin potansiyelini göz önünde bulundurarak ve uluslararası bir marka olma hedefiyle ismimizi Medisana olarak belirledik. 1992'den bu yana en modern tıbbi olanaklarla hizmet sunuyoruz. Türkiye'nin birçok ilinde, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa'da hastanelerimizle uluslararası kalitede hizmet veriyoruz."

Vücut Ağrılarına Karşı Doğal Çözümler Nelerdir? Vücut Ağrılarına Karşı Doğal Çözümler Nelerdir?

"Hastane sayımız yakında 17 olacak."

Dr. Bozcan, Medisana Hastaneleri'nin kuruluş sürecini şöyle anlattı: "1992'de ilk hastanemizi Beşyüzevler'de açtık. Ardından sırasıyla Avcılar, Çamlıca, Bahçelievler ve Haznedar'da hastaneler kurduk. Daha sonra Ankara, Samsun, Konya ve Sivas'ta şubelerimizi açtık. İstanbul'a dönüş yaptığımızda Kızıltoprak'ta bir hastane daha kurduk. Ardından Bursa ve İzmir'de faaliyetlerimizi genişlettik. 2022'de İzmir Çeşme'de bir hastane daha açtık. 2023'te 15. hastanemiz olan Medisana Ataköy'ü hizmete sunduk. Yakın zamanda Zincirlikuyu'da yeni bir hastane açmayı planlıyoruz. Ayrıca Bosna'da da yatırımlarımız devam ediyor. Zincirlikuyu ve Bosna'daki yatırımlarımız tamamlandığında hastane sayımız 17'ye ulaşacak."