MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle şu açıklamayı yaptı; "Emeğiyle, alın teriyle, mücadelesi ile ülkemizin gelişme ve kalkınma noktasında son derece büyük bir öneme sahip olan işçi kardeşlerimizin "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü" en kalbî duygu ve dileklerimle kutluyorum.

CHP Ankara’daki emekli mitingine çağrı yaptı CHP Ankara’daki emekli mitingine çağrı yaptı

Vatanımızın her köşesinde sahip oldukları en önemli değer olan emekleriyle, milletimizin ihtiyaçlarını karşılayan, beklentilerini gideren; dayanışmanın ve birlikte çalışmanın güzelliklerini sergileyen emekçilerimizin, sosyal ve ekonomik hayatta büyük payları vardır.

 Emekleriyle, üretimleriyle helal kazancın peşinde koşan alın terinin kazançtaki kıymetini bilen binlerce çalışanımızın bizdeki kıymeti harbiyesi yadsınamayacak ölçüde değerli ve önemlidir. Emeğinden, alın terinden başka gücü ve sermayesi olmayan işçilerimizin Türkiye'nin sosyal ve ekonomik bağlamda güçlenmesi, kalkınması ve büyümesi noktasında kıymeti büyüktür. Temennim emekleriyle geçinen ve birçok zorluğa göğüs germeye çalışan emekçi kardeşlerimizin daha iyi koşullarda çalışıp, hayatlarını idame ettirmesi ve onlara gereken önemin verilmesi yönündedir. Bu duygularla dürüst, ahlaklı, ilkeli, alın terinin kıymetini bilen helal kazanç peşinde koşan tüm işçilerimizin Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum." 

Emeğiniz emanetimizdir.. 

Editör: Mustafa YILDIRIM