Doğamızı Korumaya Devam Edeceğiz Doğamızı Korumaya Devam Edeceğiz

 
 
EOSB Yaşam Park’ta ilk kez gerçekleştirilen Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ceylan Yavuz ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı "Çocuk Şenliği"nde ilçelerde eğitim gören 200 öğrenci yer alırken, çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı. 
Şenlik kapsamında animasyon gösterileri, yüz boyama etkinliği, oyunlar ve yarışmalar gibi renkli etkinlikler düzenlenirken, çocuklar aynı zamanda oluşturulan şişme oyun parkurlarında keyifli zaman geçirdi.
Çocuk Şenliğinde konuşan Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, birincisini düzenledikleri şenlikte ilçelerde  eğitim gören çocukları ağırladıklarını, önümüzdeki dönemler için daha geniş katılımlı planlama yaptıklarını ve şenliğin her yıl geliştirilerek devam edeceğini belirtti.
Başkan Küpeli, konuşmasında 23 Nisan’ın, Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, ulusal egemenliğin ilan edildiği, aynı zamanda dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı olarak çok anlamlı ve değerli bir gün olduğunu vurguladı.  
Çocuklara seslenen Başkan Küpeli, “Sevgili çocuklar, sizler geleceğin mimarlarısınız. Sizlere düşen büyük görevler var. Bilgiyle donanarak, sevgiyle büyüyerek, ülkemizin ve dünyanın daha iyi bir yer olması için çalışmalısınız.  Unutmayın ki, sizlerin başarısı, ülkemizin ve dünyanın geleceği için umut olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutlarken, geleceğin teminatı olan siz çocuklarımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi. 
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ceylan Yavuz ise düzenlenen çocuk şenliği için Eskişehir OSB Yönetimine teşekkürlerini iletti.

Editör: Mustafa YILDIRIM