Eskişehir’in marka değerini korumak için gazetecilerin gösterdiği gayretin üstün başarılarla devam etmesini dileyen Şentuna, “Eskişehir Rumeli Sanayici ve İş İnsanları Derneği yönetim kurulu ve üyeleri olarak hepinize müteşekkiriz. Gerek basılı gerek ise yeni medya mecraları ile şehrimizin basın-yayın konusunda diğer şehirlerin çok daha önünde ve çok daha nitelikli üretiminde her birinizin büyük katkısı var. Şehrimizin marka değerinin korunması, yükseltilmesi için verdiğiniz mücadele, yaptığınız yorum ve eleştirilerin ERİAD olarak takipçisi ve destekçisiyiz.” ifadelerini kullandı.

DÜNYANIN EN ZOR İŞİ

Gazetecilerin yaptığı her eleştirinin kamu yararı gözetilerek yaptıkları işlerle ilgili öneri ve düşüncelerinin çok kıymetli olduğunu altını çizen Başkan Rüştü Ertuna, “Dünyanın en zor ve stresli mesleklerinden birini icra ederken yaşadığınız zorluklar, sıkıntılara rağmen gösterdiğiniz özveri için tekrar teşekkür ediyor ve bu özel gününüzü tebrik ediyoruz.” dedi.

Sosyal Medya da Hakaret Edenlere Nolur, Hakaret Davası Nedir? Sosyal Medya da Hakaret Edenlere Nolur, Hakaret Davası Nedir?

Editör: şenay Yıldırım