Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği ( ESCEVDER )  yeni olağan genel kurulunu yaptıktan sonra ziyaretçi kabulünü başlattı.

 Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği ( ESCEVDER )  yeni olağan genel kurulunu yaptıktan sonra ziyaretçi kabulünü başlattı. 22 Ocak 2022 de yapılan Olağan genel kurulda Sadık Yurtman, Filiz Fatma Özkoç, A.Barış Adıgüzel, Özgür Özlem Öngel ve Serap Yücel yeni yönetim kurulunu oluşturdu.

Gözden kaçırmayın

Özkır Emirdağlılar vakfına adaylığını açıkladı Özkır Emirdağlılar vakfına adaylığını açıkladı

               Escevder / Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği’ne giden Millet Partisi Odunpazarı ilçesi yöneticilerinden  İlçe Başkanı Zafer Yaş , Barış Ceyhan ve Davut Keskin’i ziyaret etti. Memleket partisi yöneticileri “ESCEVDER  çalışmalarını ve verdiği mücadeleyi taktirle karşılıyoruz. Hele son Sevinç Mahallerinde en kalabalık grup olarak derneğinizi görmekten Eskişehir adına büyük gurur duyduk!” diyerek partilerinin ilkelerinden birisinin de çevre olduğunu söyledi. Memleket Partisi Odunpazarı ilçe Başkanı Zafer Yaş “ Parti olarak çevreye çok önem veriyoruz ve bu nedenle ilk ziyaretimizi   Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği    ( ESCEVDER ) e yapmaktan ve yeni yönetim kurulunu  kutlamaktan  büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.  Escevder Başkanı Sadık Yurtman ise “ Memleket Partisinin ziyaretinden yönetim kurulu arkadaşlarım ve şahsım adına çok mutlu olduk ve yeni seçilen yönetim kurulunu kutluyoruz.” dedikten sonra parti olarak çevreyi önemsemelerinden gurur duyduklarını belirtti. Zafer Yaş karşılıklı fikir alışverişinden  ve çevre derneğine üye olduktan sonra hatıra fotoğrafı çekildi.