Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ile makamında bir araya geldi. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Başkan Ataç’ı tebrik eden Birsen, yeni dönem çalışmalarında da başarılar diledi.

“TMMOB Çocuk İşçiliğe Dikkat Çekti” “TMMOB Çocuk İşçiliğe Dikkat Çekti”

Görüşme Detayları

Başkan Ataç, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve yönetimini makamında ağırladı. Birsen, "Başkanımız seçimden sonra ilk ziyaretini Birliğimize gerçekleştirdi. Biz de hem kendisine hayırlı olsun dileklerimizi iletmek hem iade-i ziyarette bulunmak hem de Tepebaşı bölgesinde hizmet veren esnaflarımızın istek ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunmak istedik. Başkanımıza her zaman esnafın yanında olduğu ve desteklediği için teşekkür ederiz. Yeni dönem çalışmalarında da başarılar dileriz" dedi.

Başkan Ataç'ın Açıklamaları

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç, esnafın kentin en önemli yapı taşlarından biri olduğunu belirterek yeni dönemde de esnafın yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Önemli Noktalar

  • Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, yeniden başkanlığa seçildi.
  • Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Ataç'ı ziyaret etti.
  • Esnafların istek ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
  • Başkan Ataç, yeni dönemde esnafın yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.
Editör: Mustafa YILDIRIM