MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundak ve beraberindeki heyet ilk olarak Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)  Eskişehir Şubesini ziyaret etti. Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Oğuz Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

MÜSİAD Eskişehir Şubesinde gerçekleşen toplantıda yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikteEskişehir’de Turizm Sektörü ele alındı, iştişareleryapıldı. MÜSİAD Eskişehir Şubemiz ziyareti ardından değerli üyemiz Metin Toprak’ın oteli olan MadameTadia Otel ziyaret edildi.İstişareler yapıldı karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundak, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir şehrimizin turizm ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek yeni stratejiler belirlemek ve geliştirmek amacıyla Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade’yi de makamında ziyaret etti. Kundak yaptığı açıklamada “Gerçekleştirilen bu ziyaretin Eskişehir Turizmine katkı sağlayacağını belirtti. Turizm alanında yapılan çalışmalar, tanıtım etkinlikleri, sektörel gündem ve olası iş birliği konularını ele aldık”  dedi.Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Şennur Azade “MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundak, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve heyetini ağırlamaktan mutluluk duydum.Şehrimizin Turizmi ile ilgili görüşmelerimiz oldu, karşılıklı fikir alışverişi yaptık. Bu nazik ziyaretinden dolayı MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu Başkanı Kundak, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Özdemir ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 

Kadın sağlığı eğitiminde  2. grup eğitimleri başladı Kadın sağlığı eğitiminde 2. grup eğitimleri başladı

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Oğuz Özdemir yaptığı açıklamada “MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu Başkanımız Sayın Murat Kundak ve Heyetini Eskişehir’de  ağırlamaktan büyük mutluluk duydum. Şehrimizin Turizmi ile ilgili görüşmelerimiz oldu, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Murat Kundak başkanımız ve üyelerimiz ile bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Turizm alanında ilimiz için planlanan,  turizm sektöründeki gelişmeler ve atılması gereken adımları ele aldık. Şehrimizde yapılması gereken konuları konuştuk, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

MÜSİAD Turizm Sektör Kurulu Başkanı Murat Kundakson olarak yaptığı açıklamada “Gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı OğuzÖzdemir, Yönetimine ve üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.