Atakent Spor OkuluRitmik Jimnastik Kurslarıyla Zarafetin Peşinde Atakent Spor OkuluRitmik Jimnastik Kurslarıyla Zarafetin Peşinde

NEFESLERİ KESTİ 
Frigya Spor Kulübünce gerçekleştirilen ve belediyenin katkı verdiği yarışın startı, Mihalgazi Belediyesi önünden Mihalgazi Kaymakamı Ali Emre Deniz ve Belediye Başkanı Zeynep Güneş tarafından verildi.
Sakarıılıca’da yer alan 7.5 kilometre uzunluğundaki parkurda iki çıkış üzerinden koşulan organizasyonda, 5 ayrı kategoride 22 sporcunun mücadele etti. Kategori 1’de Atış Motorsport takımının kadın sporcusu Sevcan Sağıroğlu bir kez daha birincilik kürsüsüne çıkarken, ikinciliği Ülkü Motorsport’tan İlker Aktaş ve üçüncülüğü de ferdi yarışan Burak Navruz elde ettiler.
BAŞARILI OLDULAR 
Kategori 2’de Atış Motorsport’tan Tuncer Sancaklı birinciliğin sahibi olurken, aynı takımdan Engin Apaydın ikinci ve Şevket Çınar da üçüncü olarak Eskişehir’den ayrıldılar. Kategori 3’te Atış Motorsport’tan Burak Başlık birincilik serisini sürdürürken, takım arkadaşı Murat Soyçopur ikinci ve GP Garage My Team’den Eda Soylu üçüncü olarak podyumu tamamlayan sporcular oldular. Kategori 4’te GP Garage My Team’den Sinan Soylu ilk sırada yer alırken, Ayhan Germirli ikinciliği ve Neo Motorsport takımından Kübra Denizci Keskin de üçüncülüğü elde etti. Kategori 5’te Bahadır Sevinç günün en hızlı ismi olurken, Ertekin Tekneci ikinciliği ve Burak Söğüt de üçüncülüğü kazanan isimler oldular. ‘Günün en iyi çıkışı’ ödülünü 4:49,20 ile Sinan Soylu kazanırken, yarışın takımlar birincisi Atış Motorsport oldu.
KUPALARI DAĞITILDI
Yarışları  Otomobil Sporları Federasyonu başkan yardımcısı Onur Sürmeli de yarışları izleyerek sporculara ödül verdi.   Eskişehir İl Temsilcisi Nevzat Aslan Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Güneş’e katkılarından dolayı Frigyaspor adına plaket  takdim etti.