Büyükşehir Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerden oluşan Gençlik Korosu’nun “Gençlerle Türkülere Yolculuk” konserleri kırsal ilçelerde devam ediyor.

    2024 yılının ilk konserini Alpu ilçesinde veren Gençlik Korosu, ikinci konserinde Han ilçesi sakinleri ile buluştu. Han Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen konsere Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve Han ilçesi sakinleri katıldılar. Konserde Şef Serpil Gürsel ile Gençlik Korosu dinleyicilere türkü ziyafeti sunarken birbirinden güzel türküleri seslendiren gençler, performansları ile büyük beğeni topladı. Konuk sanatçı olarak Şebnem Sezer’in sahne aldığı konserin son bölümünde oyun havaları ile büyük coşku yaşanırken Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Koro Şefi Serpil Gürsel’e teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Şanlı, “Büyükşehir Belediyemizin Gençlik Korosuna böylesi güzel bir etkinlik düzenledikleri için çok teşekkür ediyorum. İlçemizde her zaman bu güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.  

Metin Özöğüt Yaşam Merkezi açıldı Metin Özöğüt Yaşam Merkezi açıldı

     Büyük ilgi gören konser, çektirilen fotoğraflarla tamamlanırken Gençlik Korosu kırsal ilçelerde konserlerine devam edecek.

Editör: Mustafa YILDIRIM