Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Eskişehir milletvekilleri Ayşen Gürcan ve Fatih Dönmez, Eskişehir Ticaret Odası’na konuk oldu. AK Parti Eskişehir milletvekilleri Gürcan ve Dönmez’in 22 Ocak Pazartesi günü gerçekleştirdikleri ziyarette Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan ve beraberindeki heyet, ETO Başkanı Metin Güler, Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara, ETO yönetim kurulu ve meclis divanı üyeleri de yer aldı. Ziyarette konuşan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir’de ve ülke genelinde seçim atmosferi yaşandığını belirterek, gelen tüm belediye başkanı adaylarına Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin taleplerini ve iş dünyasının sorunlarını aktardıklarını kaydetti.

Bürokratlar ve siyasetçiler iş dünyasıyla daha çok bir araya gelmeli

 

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu’nun ETO’yu ziyaretinde üyelerin beklentilerini aktardıklarını belirten ETO Başkanı Güler, Eskişehir’in hem konumu hem de ekonomisi dolayısıyla Türkiye’nin önemli şehirlerinden olduğunu dile getirdi. Bürokratların ve siyasetçilerin iş dünyasıyla bir araya gelmesinin önemine değinen Güler, bu görüşmeler ne kadar çok artırılırsa şehrin sorunlarının o kadar hızla çözülebileceğini vurguladı.

İş dünyasının yanında olmaya devam edeceğiz

 

Ziyarette konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir’in bu şehirde yaşayan herkesin ortak değeri olduğunu belirterek, sivil toplum kuruluşlarının ve iş dünyasının da Eskişehir’e katkı sağladığını dile getirdi. Eskişehir’deki sorunları çözmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Gürcan, yerel seçimlerde Eskişehir’in kaderini Eskişehirlilerin çizeceğini söyledi. Milletvekili Gürcan hem Eskişehir’de hem de Ankara’da iş dünyasının yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Ahmet Ataç projelerini açıklayacak Ahmet Ataç projelerini açıklayacak

Eskişehir’in ortak akla ihtiyacı var

 

Ziyarette konuşan AK Parti Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez ise, iş dünyasına kapılarının her zaman açık olduğunu ve iş dünyasıyla sürekli bir araya geldiklerini belirterek, AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu’nun da iş dünyasından biri olduğunu dile getirdi. Eskişehir’in sorunlarının ortak akılla çözülebileceğini belirten Dönmez, Eskişehir’de bu ortak aklı sağlayabileceklerini umduklarını belirterek, ortak akılla yapılan her işin halk tarafından daha çabuk kabul edildiğini dile getirdi.

Editör: Mustafa YILDIRIM