CHP’de bayram gibi bayramlaşma CHP’de bayram gibi bayramlaşma

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında Eskişehirliler ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediyesi Gündüzler Ek Hizmet Binası etkinlik salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

“Bu birliktelik her zaman devam edecek”

Buluşmada mahalle sakinlerine seslenen Başkan Ataç, “Ramazan’ınız hayırlı olsun, Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Sağlık içinde nice Ramazanlar nasip etsin. Ramazan ayının en sevdiğim yönü tüm insanlar bir araya getiriyor olması. Bizler Tepebaşı’nda zaten daima bir aradayız. En merkezi noktadan, en uzak mahallemize kadar Tepebaşı bölünmez bir bütün. Gündüzler sakinleri olarak bunu sizler iyi biliyorsunuz.  Uzun yıllardır karşılıklı güven ve samimiyet ile Tepebaşı’na değer katıyoruz. Diliyorum ki bu birliktelik, her zaman devam edecek. Ayrıca buranın bir taziye evine ihtiyacı var. Sizin için bir hazırlık içindeyiz. Yer ayarlandığında sizlere bunun bilgisini vereceğiz” dedi.

“Gündüzler’e her türlü hizmeti yaptı”

CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer, “Ramazanınız mübarek, tuttuğunuz oruçlar ve dualar kabul olsun. Bu kardeşlik sofralarının tüm Türkiye’ye örnek olsun. Ahmet Başkanımız bizi her zaman bir araya getiriyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Gündüzler’i her zaman her şeyin önüne koymuştur. Buraya her türlü hizmeti yapmıştır ve yapmaya da devam edecek” ifadelerini kullandı.

Gündüzler Mahallesi sakinleri de Başkan Ataç’a her zaman yanlarında olduğu için teşekkürlerini iletti. Başkan Ataç iftar programının ardından kahvehanede vatandaşlar ile birlikte çay içerek sohbet etti.

Editör: Mustafa YILDIRIM