Work and Travel programını kesin duymuşsundur. Bambaşka bir ülkeyi hem gezip hem de para kazandığın müthiş ve çok popüler bir program. Peki onun kadar müthiş başka bir programdan bahsetmemi ister misin? Dubai Work and Study programı ile hem İngilizce öğrenip hem de para kazanabilirsin. Tabi bunları yaparken dünyaca ünlü bir şehir olan Dubai’nin tadını çıkarabilmek de bu yurt dışı dil eğitimi programının başka bir avantajı. Peki nedir bu Work and Study programı?

Dubai Work and Study Programı Nedir?

Dubai Work and Study programı sizin Dubai’de dil okullarından İngilizce eğitimi aldığınız süre boyunca yasal olarak çalışabilmenize imkan sağlayan ve böylelikle dil eğitimi alırken harçlığınızı çıkarabileceğiniz müthiş bir yurt dışı dil eğitimi programı. Sadece 4 ülke için başvurabileceğin Work and Study programı sağladığı avantajlarla popüler olmaya başladı bile.

Dubai Work and Study programının Work and Travel’dan farkı İngilizce öğreniyor oluşunuz. Bu yurt dışı dil eğitimi programı sayesinde bambaşka bir ülkeyi keşfederken ve para kazanırken İngilizceye tam olarak hakim olabilirsiniz. Bence tam da ihtiyacınız olan şey.

Neden Dubai?

Dubai Birleşik Arap Emirlikleri’nin bir parçası olduğu için orada İngilizce öğrenmek size biraz garip gelmiş olabilir ancak Dubai’nin nüfusunun çok çok az kısmı Araplardan oluşmakta. Yani orada tanışacağınız çoğu insan farklı ülkelerden gelmiş sizin gibi yabancı insanlar olacak. Kozmopolit bir şehir olan Dubai’de hepinizin ortak noktası ve iletişim kurmanızı sağlayan en önemli şey İngilizce.

ESTÜ'de yeni rektör belli oldu ESTÜ'de yeni rektör belli oldu

Dünyanın en lüks şehirlerinden olan Dubai’de yapabileceğiniz onlarca aktivite ve canlı gece hayatı ile sıkılayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dubai Work and Study Başvuru Şartları Nedir?

Dubai Work and Study programına başvurmak çok kolay. Öncelikle 18 yaşından büyük olman ve en az 5 aylık dil okulu kaydı yaptırman gerekli. En az 5 aylık dil okuluna geldiğinde Work and Study programı kapsamında resmi olarak çalışma belgeni alabilir ve çalışmaya başlayabilirsin. Dubai dil okulu tam sana göre değil mi?

Hangi dil okulunu seçeceğini ve sürecin nasıl işlediğini bilmiyorsan da hiç sorun değil. Lemon Academy ücretsiz danışmanlık hizmeti sayesinde tercihlerine ve hassasiyetlerine en uygun dil okulunu bulmak çok kolay.