2023 yılı ikinci altı aylık çalışmalarını kapsayan ve 5 gün süren hizmet içi eğitim programı birimlerin sunumlarıyla tamamlandı.

 

     Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü personelinin katılımıyla düzenlenen ve 2023 yılı ikinci altı aylık çalışmalarını kapsayan hizmet içi eğitim programı Büyükşehir Belediyesi TaşbaşıKültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.

Mustafa Önder Tepebaşı Meclisi’nde Anıldı Mustafa Önder Tepebaşı Meclisi’nde Anıldı

5 gün süre ile Büyükşehir Belediyesi’nin daire başkanlıklarının faaliyet alanları hakkında personeli bilgilendirme, kişisel gelişim ve motivasyon arttırma amacıyla eğitimler düzenlendi.

    Eğitimler kapsamında,  “İnsan kaynakları, satınalma, yazı işleri, zabıta, çevre koruma ve kontrol, sosyal hizmetler, kent tarihi, bilgi işlem, mali hizmetler, kültür, hukuk, gençlik ve spor hizmetleri, itfaiye,sivil savunma ve afet görevleri, iş sağlığı ve güvenliği” konuları ele alındı.

   Eğitim programında ilgili birimlerin daire başkanları detaylı birer sunum yaparak faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptılar.

Editör: Mustafa YILDIRIM