Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu ve Yürütme Kurulu üyeleri Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş’ın daveti üzerine Sanayi Odasında bir araya geldi. Samimi geçen ziyarette, ortak yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Kent Konseyi’ni kahvaltıda ağırladı. Başkan Akçasoy, Genel Sekreter Kapanoğlu ve Yürütme Kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplantıda iki kuruluşun şehrimiz ve hemşehrilerimizin yararına ortak yapabileceği projeler ve işbirlikleri görüşüldü. Eskişehir Kent Konseyi’nin çalışmalarını başarılı bulduğunu dile getiren ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş “Başkanımız Nuray Akçasoy’un kenti için her zaman elini taşın altına koyacak birisi olduğunu biliyorum. Sizler Eskişehir Kent Konseyi olarak şehrimizi bir araya getiriyorsunuz. Bu noktada çalışmalarınızı çok önemsiyorum. ESO olarak sizlerle iş birliğine hazırız.”dedi.

Ataç'tan hayvan hakları koruma günü mesajı Ataç'tan hayvan hakları koruma günü mesajı

Nazik daveti için Kesikbaş’a teşekkür eden Akçasoy, ESO ile çalışmalar yapmaktan mutluluk duyacaklarını belirterek “Kentimiz için, çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, çevremiz ve hayvanlarımız için üretmeye ve iş birliklerine her zaman varız.”diye konuştu.