Teşkilatların yoğun katılımıyla gerçekleşen buluşmada AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu ve Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp da katılım sağladı. 

Şirintepe seçim iletişim merkezi açılıyor Şirintepe seçim iletişim merkezi açılıyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından "Teşkilat Buluşması Programı" gerçekleştirildi. Programda AK Parti Odunpazarı İlçe teşkilatı, Kadın ve Gençlik Kolları ile Mahalle teşkilatları katılım sağladı. Geçmiş dönemlerde partide yöneticilik yapmış isimlerin de yer aldığı programda Eskişehir Milletvekili Fatih Dönmez, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, AK Parti MKYK Üyesi Ali Demirel, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak ve çok sayıda Parti yöneticisi katılım sağladı. Teşkilatların yoğun katılımıyla coşku içerisinde gerçekleşen programda AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmada Odunpazarı Belediye Başkanı ve CHP Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Kazım Kurt'u ağır bir şekilde eleştiren Başkan Sezer, Kazım Kurt'a seslenerek, "Siz AK Belediyeciliği çok iyi bilirsiniz." dedi. Başkan Sezer yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. "Değerli dava arkadaşlarım, 14 - 28 Mayıs 2024 Genel seçimlerinde elde etmiş olduğumuz zaferimizi inşallah önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerinde Eskişehir’de 15 de 15 yaparak taçlandırmak istiyoruz. Bunun için bütün şartları sağlamış durumdayız. Buradan görüyorum ki teşkilatımız hazır maşallah. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir’de bu seçimleri başarıyla alabileceğimiz adaylarımızı belirledi. Sn. Cumhurbaşkanımız'a teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Odunpazarı Belediye Başkan adayımız Özkan Alp başkanımızı zaten hepimiz tanıyoruz, onu burda anlatmaya kalkarsak Beylikova'da yaptıklarını anlatmaya kalkarsak sabaha kadar buradan çıkamayız Özkan başkanım alçak gönüllü olduğu kadar büyük ve güzel bir gönüle sahip. İnşallah Rabb'im 31 Mart gecesi onun gönlüne göre verecek ve biz Odunpazarı'nda zafere ulaşacağız. Ben burada bir konuya değinmeden geçemeyeceğim. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt bizim AK belediyecilik söylememizden ziyadesiyle rahatsız olmuş, uykuları kaçmış ve gece rüyalarına girmiş olacak ki kendi örgüt mensuplarıyla yapmış oldukları bir toplantıda bizim adı gibi ak olan AK belediyeciliğimiz hakkında kendi kirli siyasetlerinin ürünü olan kelimeleri yakıştırmaya çalıyor. Sn. Kurt, sen AK belediyeciliğin ne olduğunu bizden daha iyi bilirsin. Senden önceki 10 yıllık dönemde AK belediyecilik ile yönetilen Odunpazarı'ndaki eserlerle ürünlerle 10 yılı geçirdin. Sen şehir dışından gelen misafirlerini AK Belediyecilik sayesinde Odunpazarı'na kazandırılan eserlerle ve ürünlerle ağırladın. Sonra da eleştirmeye çalışıyorsun. Eğer yolsuzluk, arsızlık, haksızlık görmek istiyorsan CHP zihniyeti ile yönetilen belediyelere dönüp bakacaksın. Ancak şunu söyleyim korkunun ecele faydası yok. 31 Mart akşamı Odunpazarı tekrar aslına rücu edecek. Odunpazarı AK  Belediyecilikle AKlanacaktır."

Editör: Mustafa YILDIRIM