Moderatörlüğünü Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletveki Burhanettin Bulut’un yapacağı İzmir Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritlioğlu sengel, Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nın katılımı ile ‘’Kentlere Dokunan Kadınlar’’ konusunda söyleşi gerçekleştirecek.

Kesikbaş güven tazeledi Kesikbaş güven tazeledi

Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek söyleşi 13Eylül Salı Saat 19:00’te Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılacak. 
Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru,  siyasetin yerelde önemli ve başarılı isimlerinden olan kadın Belediye Başkanlarımızı ve Adana Milletvekilimizi Eskişehir ‘lilere buluşturacak olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, farklı kamusal alanlarda yerel yönetimlerde ve sivil toplum kuruluşlarında kadınların görev aldıkları taktirde kadın yöneticilerin çoğalarak başarılı olacaklarına inanıyoruz.

Bu gerçekleştireceğimiz etkinlikte de Türkiye ‘de 3 güzide Belediye Başkanı ‘nın kadın bakış açısıyla neleri değiştirdikleri ve değiştireceklerini ve yüreğini ortaya koyarak çalıştığını belirterek ‘’Kentlere Dokunan Kadınlar’’  söyleşiyi dinlemek üzere tüm Eskişehir ‘li hemşehrilerimizi bu etkinliğe bekliyoruz” dedi.