Eskişehirspor Sosyal Medya Sorumlusu ve doğuştan cam kemik hastası Burak Sakçı, Fox Tv’de Çağla Şikel’in konuğu oldu.

Çakırlı Pilav ve Kara Helva ile İstanbul'da Eskişehir'i Yaşamak... Çakırlı Pilav ve Kara Helva ile İstanbul'da Eskişehir'i Yaşamak...

Eskişehirspor Sosyal Medya Sorumlusu ve doğuştan cam kemik hastası Burak Sakçı, 26 yılın ardından uzun süreli yürüyerek hayalini gerçekleştirmiş, sonrasında sosyal medya paylaşımlarıyla popüler olan Sakçı, bugün de Fox Tv’de Çağla Şikel’in konuğu oldu.
Fox Tv’de yayınlanan Yeni Bir Gün programında ünlü sunucunun sorularını yanıtlayan Sakçı, doğduğu günden bu yana yaşadıklarını anlattı. Cam kemik hastası olarak dünyaya gelen Sakçı’nın küçükken hastalığı dolayısıyla birçok kez kemikleri kırıldı. Sakçı, doktor doktor gezdi. Bu süreçte tedavisinde önemli bir adım atılamayan 26 yaşındaki genç, uzun süren tedaviler ve fizik tedavi sonrasında azimle yürüme hayalini gerçekleştirmeye başladı. Aynı zamanda Eskişehirspor'un sosyal medya sorumlusu olarak görev alan Sakçı, ufak bir denge probleminin dışında sorunsuz bir şekilde artık yürüyebiliyor. Yaşadıklarını daha geniş kitlelere duyurmak ve insanlara ilham vermek için paylaşımlar yapan Sakçı, yazdığı Umutlar Kırılmaz isimli kitabını programda Çağla Şikel için imzaladı.