Atakent Spor Okulu’nda Pilates Kursları: Sağlıklı Yaşamın Anahtarı Atakent Spor Okulu’nda Pilates Kursları: Sağlıklı Yaşamın Anahtarı


Yüzlerce aracın katılması bekleniyor
29 Ekim Pazar günü Cumhuriyet’in 100’üncü yılı nedeniyle Autoshow26 Otomobil Sporları Kulübü ve Motoshow Kulübü şehirde büyük bir kortej gerçekleştirecek. Cumhuriyet’in 100’üncü yılı olması sebebiyle bu yıl daha özen gösterdiklerini söyleyen Autoshow26 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı Hasan Akbaş, “29 Ekim’de Eskişehir halkının bizim yanımızda olacağına inanıyoruz. Cumhuriyet 100’üncü yaşında. Biz de Atatürk’ün askeri olarak, 100’üncü yıla yakışan bir kortej yapmak istiyoruz. Hatırı sayılır bir kalabalık ile bir kortej yapacağız. Kortej Odunpazarı Hicri Sezen Parkı’ndan başlayacak. Eskişehir turundan sonra Eskişehirspor stadyumunun önünde bitecek. Stadyum önünde İstiklal Marşı’nı okuyacağız ve saygı duruşunda bulunacağız. Korteje bu yıl yüzlerce aracın katılacağını düşünüyoruz” dedi. 
Motoshow Kulübü Başkanı Deniz Demirpak ise, “7’den 77’ye herkesin Cumhuriyet’e sahip çıkması gerekiyor. Eskişehir Türkiye’ye hitap edecek bu kez. Eskişehir’de herkesi 29 Ekim Pazar Günü Odunpazarı Meydanı’nda olmaya bekliyoruz. Herkes gelmeli, motosikleti olmayıp, bisikleti olanlar da gelsin. Kortej çok büyük olacak” şeklinde konuştu.